Asertivní komunikace jako základ vyjednávání

Date(s) - 08/03/2019

Moje Dílna

Asertivita je komunikační výhodou v každé situaci, pracovní i soukromé. Pomáhá zdravě prosadit sebe a své zájmy, získávat sebedůvěru, zvládat konflikty, správně kritizovat a přijímat kritiku. Požádat o laskavost, ale i správně odmítnout.

Co Vás čeká?

• Seznámíte se s různými typy chování, s jejich riziky a správnými reakcemi na ně.
  • Pomocí testu si ověříte svoji míru asertivity a způsob přístupu ke konfliktům.
  • Vyzkoušíte si správné reakce na kritiku a při řešení konfliktu.
  • Naučíte se správně požádat o laskavost, ale i odmítnout, když nechcete nebo nemůžete vyhovět.

PhDr. Pavla Kotyzová, Ph. D.

pavla kotyzova klub podnikatelek zlin

Absolvovala obor Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, rigorózní práci obhájila na Fakultě masmédií Bratislavské vysoké školy práva (PhDr.), doktorský titul (Ph.D.) jí byl udělen na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Pracovala ve firmách v různých pozicích v oblasti propagace, od roku 1992 jako samostatný konzultant a lektor se zaměřením na marketingové komunikace, vytváření image organizace, vizuální identitu a firemní kulturu, a s tím související manažerské, obchodní, prezentační a týmové dovednosti. Pro svůj obor je atestována u České společnosti pro propagaci a public relations.

Dále je certifikovaným lektorem a konzultantem v oblasti manažerského rozvoje, absolventem tříletého britského projektu Know How Fund Training of Management Trainers, ukončeném britským certifikátem.

Má více než pětadvacetileté zkušenosti z lektorské a konzultantské činnosti s různými cílovými skupinami v komerční i nekomerční sféře v oblasti marketingu, public relations a vnější i vnitřní komunikace organizace, a se zaváděním a podporou Corporate Identity, s cílem posílit image subjektu.

Je autorkou mnoha odborných článků a příspěvků i dvou knížek. Řadu let vedla na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně předměty Komunikační a prezentační dovednosti a Týmová práce.

V současné době se zaměřuje na rozvoj soft skills prostřednictvím online nástrojů, píše blog a e-booky, pořádá také živá setkání – workshopy a konzultace.

Blog https://pavla-kotyzova.cz/

facebook https://www.facebook.com/zitvevlastnirezii/

facebook https://www.facebook.com/pavla.kotyzova.9

Orientační struktura setkání:

• 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9,00 – cca 9,30: úvodní kolečko (prostor pro prezentaci vašeho podnikání, pro vaše nápady, poptávky, starosti i radosti – vizitky s sebou! :-) )
  • cca 9,30 – 11,30: Asertivní komunikace jako základ vyjednávání
  • 11,30 – 12,00: rozloučení