Finanční gramotnost v podnikání aneb jak využít finanční produkty ve svůj prospěch

Date(s) - 01/03/2021

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Pro koho je seminář určen?

• pro ženy podnikatelky, které jsou ve svém podnikání úspěšné a chtějí vědět, jaké jsou možnosti
  • pro ženy, které se chtějí vzdělat ve finanční gramotnosti pro své podnikání, případně i osobní život

O čem si s vámi bude Miluška povídat?

Miluška je dlouholetá členka Klubu. Úspěšná podnikatelka ve finančnictví, která stále srší optimismem a dobrou náladou. Je odborná finanční poradkyně, má své vlastní Finanční a poradenské centrum na Hvozdné a může vám předat rady a tipy, které možná nevíte, nebo byste je museli dlouho hledat, abyste věděli. Ve finančnictví se velmi dobře orientuje, takže součástí semináře mohou být tipy pro vaši konkrétní situaci, pro vaše konkrétní podnikání. Cílem podnikání by totiž nemělo být jen vydělávat, ale taky své výdělky ochránit (a tím chránit sebe i svou rodinu), případně rozmnožit.

Miluška představí, co všechno lze mít “pojištěno” – toto téma nebude o nabídce finančních produktů, nebojte. Bude to představení finanční gramotnosti, protože ne každá se o finance až tak zajímáte.

Dozvíte se, co všechno by každá podnikatelka měla mít ošetřeno, aby mohla klidně spát a aby se jí dobře podnikalo. Do tohoto tématu přidáme i tipy pro ty, co už máte podnikání úspěšně rozjeto: když už máte peníze vydělány, tak jak je správně “rozmnožit” – tj. jiné možnosti investování než do vlastního byznysu.

Miluše Štelcová

Vystudovala střední ekonomickou školu ve Zlíně, po škole vždycky pracovala v ekonomické sféře a to jako skladová účetní, pokladní a ve finále ekonomka jedné velké holdingové soukromé firmy ve Zlíně a po asi 5 let dělala ekonomku zahraniční společnosti v Otrokovicích. Následovala mateřská dovolená a v podstatě 7 let si opravdu užívala 100% rodičovské, během které zjistila, že by chtěla zkusit něco jiného, nového. Přijala nabídku své finanční poradkyně a šla si poslechnout info o této práci. Byla typický začátečník, který tvrdil, že tuto práci nikdy nebudu dělat,  že tomu nerozumí a jak ona může někomu radit?  Příští rok to bude 10 let, co s tímto podnikáním začala a neměnila by! :-)

“Mám své Finanční a poradenské centrum ve Hvozdné. Svoji práci opravdu miluju. Přála bych každému, aby našel práci do které bude opravdu rád chodit, kdy se bude těšit na to, že může zase jít do práce a také finanční ohodnocení z této práce ho bude neskutečně naplňovat což je můj případ.”

Miluše Štelcová obchodní vedoucí pro OVB Allfinanz, a.s. a vedoucí FPC Hvozdná – již 6 let po sobě AAA Nejvyšší ocenění ze všech finančně poradenských společností.

Orientační struktura:

• 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – cca 9,30: úvodní kolečko, představení přítomných
  • cca 9,30 – 12,00: Finanční gramotnost v podnikání
  • 12,00 – 12,30: dotazy, diskuze, rozloučení

Rezervace budou spuštěny 1.1.2021.