Individuální konzultace se stylistkou

Date(s) - 14/01/2022

Naše Dílna, ul. Zálešná I 4057, Zlín

COVID INFO    Prokázání bezinfekčnosti (test platný dle aktuálních pravidel, očkování nebo doklad o prodělání nemoci) je povinné všude, kde se lidé shlukují, tedy i u nás. Pokud svůj doklad nemáte, nebo si jej zapomenete, za cenu 30 Kč si u nás můžete udělat rychlý antigenní test ze slin.

Přihlášením na akci čestně prohlašujete, že na místě v termínu konání akce budete schopni předložit platné prokázání bezinfekčnosti.

Pro koho je školení určeno? Pro členky Klubu, které absolvovaly workshop s Pavlou Kotyzovou a chtějí se v tématu osobní značky posunout zase dál – ještě blíže k praxi.
Akce je pro ženy, které chtějí vytvořit svůj osobitý styl a uvést jej do každodenního života.
Proč přijít? Získáte spoustu módních rad a tipů jak kombinovat barvy a jednotlivé kousky v šatníků, jak udržet svůj šatník praktický a jednoduchý, abyste se cítila krásná a sebevědomá.

Vytvoříte si osobní styling na 5 různých příležitostí za pomocí módní stylistky:

• Styl do práce
  • Styl na kávu s kamarádkami
  • Styl na pohodový víkend
  • Styl na romantický večer
  • Styl na slavnostní příležitost
Lektor Lenka Petříková

Lenka se věnuje práci modní stylistky a vizážistky od roku 2007 na plný úvazek. Zaměřuje se na celkové proměny image a stylu, spolupracuje s magazíny i obchodními centry. Od roku 2019 se zabývá také tvorbou vlastní konfekce WENUS, udržitelné módy šité z pravého hedvábí. Provozuje kosmetický a módní Salón WENUS v centru Zlína na ulici Sadová.

https://www.petrikova-visage.cz/ | https://www.stylistkaonline.com/

• Individuální konzultace se stylistkou
  • Nalezení vhodného stylu, střihů, barev
  • Sestavení 5 vhodných outfitů na různé příležitosti prostřednictvím vizualizace – zábavné sestavení jednotlivých kousků z časopisů
  • Funkční šatník – praktické tipy, jak si zreorganizovat šatník a chytře nakupovat

Speciální požadavky:

• oblíbený outfit na sebe
  • vzít módní časopisy, nůžky, lepidlo, 5x tvrdý papír
Kdy a kde? Akce proběhne v Naší Dílně ve Zlíně.

• 8:30-9:00 – příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – 12:00 – Individuální konzultace se stylistkou (úvod, zopakování barvy-střihy-styl, individuální konzultace s jednotlivými dámami, úklid šatníku, rady a tipy jak chytře nakupovat)
  • 12:00 – 12:30 – rozloučení

Kapacita akce je omezená na 5 osob. Pandemická opatření by nás tedy neměla ohrozit i v případě jejich zpřísnění.

Rezervace nejsou otevřeny pro veřejnost.

Členky najdou rezervační formulář v naší skupině na facebooku na začátku ledna.