Jak a proč podnikat online

mapa není k dispozici

Date(s) - 18/09/2020

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Akce pro všechny podnikatele/ky.

Aby naše podnikání fungovalo, potřebujeme zákazníky. Lidi, které zajímá, to co děláme a chtějí u nás nakoupit. „Živě“, dokážeme oslovit a komunikovat s omezeným počtem zákazníků. Přes internet dokážeme oslovit a komunikovat s neomezeným počtem zákazníků.

Umět dát o sobě vědět na internetu, je nesmírně přínosné pro každé podnikání.

Proč přijít?

• Lektorka vám vysvětlí a ukáže, jak a proč podnikat online.
  • Pochopíte, jaký přínos může mít online podnikání pro vás a váš byznys.

Lektor: Renata Pekařová

Lektorka, online podnikatelka, zakladatelka online školy šití s.r.o. a členka Klubu podnikatelek ze Zlínska.

Online podnikání se plně věnuje od roku 2015. Vybudovala vlastní prosperující online podnikání, které je její hlavní zdroj příjmů. Nasbírala mnoho zkušeností, které mohou být přínosem i pro vaše podnikání.

Na vlastním příkladu ukazuje, že online může podnikat opravdu každý, stačí jen chtít. Od roku 2014 má také vlastní eshop. Technické a marketingové znalosti v té době měla v rozsahu: Věděla co je internet a že můžu mít svou e-mailovou adresu.

Eshopu se v začátcích moc nedařilo, a proto hledala cestu, jak to změnit. Objevila svět online podnikání a zamilovala se do něj.

Jako každé nové lásce se mu věnovala s nadšením a chutí několik hodin téměř denně. Začala pracovat nejen na svém podnikání, ale také na sobě a svém vzdělání.

Prošla několika online i živými vzdělávacími kurzy.

Orientační struktura setkání:

• 8:30 – 9:00 – příchod, přivítání, káva