ONLINE: Jak texty na webu zaujmout zákazníky, aby neodcházeli ke konkurenci

Date(s) - 26/02/2021

Naše Dílna, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Školení je určeno pro členky klubu, které mají své webové stránky nebo eshop a chtějí, aby jim potencionální zákazníci po přečtení textů neodcházeli, ale zboží nebo službu si objednali.

Co se naučíte?

Dozvíte se, jaký obsah webu rozhoduje o tom, jestli si potenciální zákazníci na váš web pouze kliknou a odejdou, nebo jestli zůstanou a stanou se vašimi zákazníky.

Proč přijít?

• O tom, jestli si zákazníci prostřednictvím vašeho webu nebo eshopu objednají vaše služby či zboží rozhoduje, jestli zde najdou jasné, srozumitelné a výstižné informace o vašich službách, produktech i o vás.
  • Pokud na webu bez složitých prokliků nenajdou co potřebují, odejdou ke konkurenci.
  • První dojem máte možnost udělat jen jednou. Proto mějte texty na webu napsané tak, aby zaujaly a prodaly.
  • Jak zvýšit konkurenceschopnost vašeho webu se dozvíte na semináři.

Obsah semináře:

• krátká teorie ohledně textů na weby, jejich specifika, rozsah, jak informace zákazníkům podat tak, aby je zaujaly
  • základní chyby, které zákazníky odradí
  • jaké texty napsat do jednotlivých sekcí na webu či eshopu
  • konzultace obsahu webů členek klubu s lektorkou, která poskytne doporučení a tipy, jak texty na webu či e-shopu napsat tak, aby kromě vyššího počtu prokliků přinesly i zákazníky

Lektor: Jana Hlavinková

Vystudovala obor marketing na UTB ve Zlíně (titul Bc.), celý svůj profesní život píše texty. Začínala jako redaktorka v regionálním periodiku, od roku 2017 je na volné noze. Zajišťuje PR starostům obcí, píše pro ně články z jejich činnosti tak, aby byly pro obyvatele srozumitelné, jasné a výstižné. 3 roky zajišťovala PR jedné z největších zahrádkářských výstav na Moravě, měla na starost texty na web, PR články, tiskové zprávy, fotila průběh výstavy a fotky se používaly k další propagaci. Hledala cesty, jak výstavu co nejefektivněji  propagovat návštěvníkům a jak přilákat nové cílové skupiny. Dále pro obce zpracovává Strategické rozvojové dokumenty a pro jednu z nich zpracovává publikace k výročí založení.

Orientační struktura akce:

• 8:50 – 9:00 – připojení (odkaz bude zaslán den předem, akce proběhne na platformě Google Meet)
  • 9:00 – 9:15 – krátké představení účastnic
  • 9:15 – 9:45 – 1. část
    • teorie ohledně textů na weby, jejich specifika, rozsah, jak informace zákazníkům podat tak, aby je zaujaly
    • základní chyby, které zákazníky odradí
  • 9:45 – 12:00 – 2. část
    • jaké texty napsat do jednotlivých sekcí na webu či eshopu
  • 12:00 – ukončení

Rezervace je dostupná jen členkám.

Patříš k nám? Přihlašovací formulář najdeš v naší uzavřené skupině na Facebooku ;-)