ZRUŠENO: Jak zvládat být podnikatelka, manželka, maminka, kamarádka, žena (osobnost)

Date(s) - 12/02/2021

Naše Dílna, ul. Zálešná I 4057, Zlín

COVID INFO – co my a PES?
  • PES 5 – probíhají pouze individuální konzultace, některé akce online
  • PES 4 – omezení kapacity akcí na 6 osob (5+lektor)
  • PES 3 – omezení kapacity akcí na 10 osob (9+ lektor)
COVID INFO – jak to bude u této akce? Akce byla zrušena z důvodu nepříznivé epidemiologické situace. Akci nelze přenést do online prostředí. Jakmile situace dovolí a bude možno realizovat živé setkání, bude stanoven náhradní termín.

Pro koho je školení určeno?
  • pro ženy podnikatelky, které cítí, že by potřebovaly nasměrovat, jak to všechno dělat efektivněji

O čem to bude? Miluška je dlouholetá členka Klubu. Úspěšná podnikatelka ve finančnictví, která stále srší optimismem a dobrou náladou. Podniká dlouho a tak už si sama přišla na věci, které by vám ráda předala.

Ukážete si, že jde skloubit všechny své ženské role dohromady, ale chce to organizaci vlastního času – time management.

Miluška má za sebou x přednášek na toto téma a chce vám předat své zkušenosti – ať se vyhnete aspoň některým chybám, které každou nás na cestě za jejím podnikatelským snem čekají.

Použity budou myšlenky z kvantového skoku od Renaty Angelo, pár tipů od Petra Ludwiga (autor knihy Konec prokrastinace) – např. konkrétní ukázka plánování – to do to day, buzer lístek, plánování s diářem, plánování v rámci rodiny atd.

Lektor Miluše Štelcová

Vystudovala střední ekonomickou školu ve Zlíně, po škole vždycky pracovala v ekonomické sféře a to jako skladová účetní, pokladní a ve finále ekonomka jedné velké holdingové soukromé firmy ve Zlíně a po asi 5 let dělala ekonomku zahraniční společnosti v Otrokovicích. Následovala mateřská dovolená a v podstatě 7 let si opravdu užívala 100% rodičovské, během které zjistila, že by chtěla zkusit něco jiného, nového. Přijala nabídku své finanční poradkyně a šla si poslechnout info o této práci. Byla typický začátečník, který tvrdil, že tuto práci nikdy nebudu dělat,  že tomu nerozumí a jak ona může někomu radit?  Příští rok to bude 10 let, co s tímto podnikáním začala a neměnila by! :-)

“Mám své Finanční a poradenské centrum ve Hvozdné. Svoji práci opravdu miluju. Přála bych každému, aby našel práci do které bude opravdu rád chodit, kdy se bude těšit na to, že může zase jít do práce a také finanční ohodnocení z této práce ho bude neskutečně naplňovat což je můj případ.”

Miluše Štelcová obchodní vedoucí pro OVB Allfinanz, a.s. a vedoucí FPC Hvozdná – již 6 let po sobě AAA Nejvyšší ocenění ze všech finančně poradenských společností.

Kdy a kde?
  • 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – cca 9,30: úvodní kolečko, představení přítomných
  • cca 9,30 – 12,00: Jak zvládat být podnikatelka
  • 12,00 – 12,30: dotazy, diskuze, rozloučení

V případě, že bude akce přesunuta do online, budou účastníci informováni emailem a den před akcí obdrží odkaz na připojení ke schůzce/školení (proběhne přes Google Meet).