Kafe na téma – partnerská podpora

Date(s) - 16/11/2021

Naše Dílna, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Jednou za měsíc je tu setkání pro členky, které nebude o prezentování našeho podnikání, ale o našem sdílení.

Kdo si chce povídat a dát si kávu či čaj, začít den ve společnosti žen, sdílet témata z (nejen ženského) podnikání, je vítán.

Téma: Partnerská podpora při podnikání.

• 7:45 – 8:00 – příchod
  • 8:00 – 9:30 – kafe
  • 9:30 – 10:00 – rozchod (schůzky na 10 byste měly v pohodě stihnout ;-) )

Akce je jen pro členky Klubu.

Akce je zdarma, rezervace tedy neprobíhají. Pokud nám ale dáte u události na facebooku vědět, že se chystáte přijít, bude to super.

Akce je bez dětí, díky za pochopení.

Těšíme se!