Máma má nápad – 1. běh

mapa není k dispozici

Date(s) - 25/03/2020

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Pro mámy, které mají nápad. A nemají ho s kým probrat.

A ptají se: šlo by to? Má to cenu? Jak vlastně začít? Co potřebuji vědět a promyslet?

Vždy ve středu dopoledne: 4x se sejdeme a probereme jednotlivé body podnikatelského záměru.

A na konci dostanete podporu v podobě 50% slevy na jednu klubovou akci roku 2020 – dle vlastního výběru.

Harmonogram:

• 25.3. – CO A JAK : jak uchopit svůj nápad a jak začít
  • 1.4. – ZA KOLIK: jak stanovit či vypočítat cenu
  • 15.4. – S KÝM A PRO KOHO: jak najít zákazníky a s kým spolupracovat
  • 22.4. – KDE A JAK: jak začít s marketingem a jak o sobě dát vědět

Programem vás provede lektorka Zdenka Barošová, maminka dvouleté holčičky, která v letech 2012-2017 proškolila desítky rekvalifikačních kurzů Základy podnikání, kde účastníkům pomáhala se zpracováním jejich byznysplánů – za ty roky jich byly doslova stovky. V roce 2017 nastoupila na mateřskou (a posléze rodičovskou) dovolenou, při které se věnovala už jen vlastnímu podnikání a řízení Klubu podnikatelek ze Zlínska.

Akce je určena pro maminky s dětmi. V prostoru konzultací bude k dispozici dětský koutek a hračky.

Kapacita akce je max 5 osob. Minimální počet přihlášených jsou 4 osoby.

V případě dotazů a přihlášek pište na zdenka@klubpodnikatelekzlin.cz

Těšíme se na vás!

Závazná rezervace: