ZRUŠENO: Online: IMPOSTER SYNDROME: Jak překonat osobní nejistotu a budovat osobní hrdost?

Date(s) - 27/05/2022

Moje Dílna, Zlín

O čem to bude? Lidé, kteří trpí tzv. Imposter syndromem jsou přesvědčení, že jejich úspěch vznikl jen shodou náhod a štěstí. Nedokážou přijmout úspěch jako výsledek svých schopností a dovedností. Bojí se, že nejsou dostatečně dobří a pochybují sami o sobě. Ovlivňuje vás to, co si o vás myslí ostatní? Neumíte říkat ne?  Chtěli byste být v komunikaci víc asertivní, ale nevíte jak na to? Vždy se na tom dá zapracovat.
Proč přijít? Na základě aktuálních výzkumů připravila společnost GrowJOB Institute školení, jehož cílem je pomoci lidem vypořádat se s imposter sydromem a posilovat míru takzvané osobní hrdosti. Ta je základem zdravé sebedůvěry, pozitivního vnímání sama sebe a chuti do života. Díky ní člověk dokáže snáze překonávat překážky, je rozhodnější a odvážnější.

Nejedná se o klasickou přednášku, kterou má společnost GrowJob v nabídce. Pro Klub podnikatelek je připraven speciální workshop, který bude delší a s výrazně omezenou kapacitou – kromě teoretických poznatků bude prostor i pro diskuze, sdílení a vzájemnou inspiraci.

Těšte se na inspirativní a interaktivní dopoledne.

Čemu se budeme věnovat
  • Jaké jsou nejčastější příčiny našeho nízkého sebevědomí a co s tím?
  • Co je to imposter syndrome a jak s ním pracovat?
  • Jak se oprostit od uznání a vyžadování jen pozitivní zpětné vazby?
  • Jak umět sám sebe ocenit a nebrat své úspěchy jako samozřejmost?
  • Jaký je rozdíl mezi sebeláskou, sebevědomím a osobní hrdostí?
  • Jak si vytvořit takzvanou složku osobní hrdosti a naučit se s ní dlouhodobě pracovat?

Lektor Denisa Dědičová

Denisa má jednoduchou vizi: Better self, better world.
Proto je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde je zodpovědná za školení témat, která nám pomáhají být tou nejlepší verzí nás samotných.

K jejím srdcovým tématům patří osobní vize, osobní hrdost, spokojenost v osobním životě i práci, růstové myšlení, je ale také autorkou témat Efektivní vzdělávání a Inspirativní prezentování.

Všem těmto tématům se věnuje v rámci workshopů, přednášek a webinářů, ale také na osobních konzultací, kde své klienty vede k tomu, jak na sobě dlouhodobě pracovat pomocí praktických nástrojů, které je učí používat.

Je také zakladatelkou projektu Hodnotový učitel, kterým se snaží motivovat učitele k malým změnám ve výuce, které přináší velké výsledky. Pomáhá jim vnímat svou práci jako poslání a budovat u učitelů, ale i jejich studentů, růstové myšlení.

Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Dále studovala ve Španělsku na Univerzitě v Málaze a Německu na Univerzitě v Bayreuthu.

Příprava Potřebujete: stabilní připojení k internetu.

Kdy a kde? Akce proběhne online. Orientační struktura akce:

• 8:50 – 9:00 – připojení, ověření spojení
  • 9:00 – 12:00 – IMPOSTER SYNDROME: Jak překonat osobní nejistotu a budovat osobní hrdost?
  • 12:00 – 12:30 – rozloučení, možná následná diskuze (již bez lektorky)

Rezervace na akci není možná.