ONLINE: Jak nevyhořet a pečovat o sebe (ZÁZNAM K DISPOZICI)

Date(s) - 23/11/2021

online

Pro koho je školení určeno? Pro ty, kteří mají pocit, že jsou ve stresu a neví, jak z toho ven.
Pro ty, které zajímá syndrom vyhoří a zejména prevence. Tedy jak nevyhořet.
Pro všechny, které zajímá, jak o sebe pečovat a jak se udržovat v psychické pohodě.

Akce je realizována v rámci projektu Mám se ráda, který je podpořen dotací z Fondu zdraví Statutárního města Zlína.

Proč se zúčastnit? Uděláte si jasno v tom, který stres je pro vás dobrý a který vám škodí.

Zjistíte, jaké jsou druhy stresorů a které jsou ty vaše. Ty, které vás točí. To, po čem startujete. Tím, že je poznáte, můžete s nimi lépe bojovat. Tedy vlastně pracovat :-) Mrkneme na moderní typologii nálad Fritze Reimanna.

Projdeme jednotlivé fáze syndromu vyhoření a prostřednictvím diskuze a sdílení nad jednotlivými body se budeme vzájemně inspirovat v možných řešeních.

A nakonec si řekneme konkrétní tipy na to, jak se udržovat v psychické pohodě.

K DISPOZICI JE ZÁZNAM

Lektor Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová

Podnikatelkám, jejich příběhům, plánům a strategiím se věnuje téměř 10 let. Od r. 2012 lektorovala ve společnosti Počítačová služba s.r.o. rekvalifikační kurzy Základy podnikání, v rámci kterých přednášela témata Obchodní komunikace, Obchodní etiketa, Time management, Základy marketingu, Marketing na sociálních sítích, Nové trendy v marketingu, Jak zpracovat podnikatelský záměr a kurzy zaměřené na komunikaci a osobní rozvoj.

Před nástupem na mateřskou a posléze rodičovskou dovolenou pomohla se zpracováním desítek podnikatelských záměrů a proškolila stovky lidí ve Zlínském a Olomouckém kraji. Po skončení rodičovské dovolené už se do práce nevrátila a zatím pokračuje v činnostech, kterým se věnovala i během péče o dítě: vlastnímu podnikání, ve kterém působí jako konzultant společenské odpovědnosti a rozvoji Klubu podnikatelek, kde organizuje vzdělávací akce, poskytuje individuální konzultace a vytváří prostor pro setkávání podnikatelek regionu.

1. Stres – co to je, jaké jsou druhy, jak s ním pracovat
  2. Syndrom vyhoření – co to je,  jaké má fáze, jak ho poznat
  3. Psychohygiena – jak o sebe pečovat, prevence syndormu vyhoření
Kdy a kde? Akce proběhne online.

• 8:55-9:00 – připojení (odkaz bude zaslán večer před akcí; bude použita platforma Googel Meet)
  • 9:00 – 11:00 – Jak nevyhořet a pečovat o sebe
  • 11:00 11:30 – případná diskuze, dotazy