Osobnost podnikatelky

Date(s) - 08/11/2019

Moje Dílna

Skvělá Pavla Kotyzová, se kterou už jsme probraly témata jako je Image firmy nebo třeba Asertivní komunikace, si pro vás připravila další seminář, který se v tomto technickými-semináři-nabitém-podzimu bude určitě hodit.

Pro koho je akce určena?

• Pro začínající i pokročilé podnikatelky, které chtějí působit důvěryhodně a věrohodně na klienty stávající i potenciální, i na další cílové skupiny. A tím být efektivnější a konkurenceschopnější.

Co Vás čeká?

• Návod jak na to, jaké si položit otázky o sobě ve vztahu ke svému typu podnikání a k svojí cílové skupině.
  • Jak zjistit představu a realitu. Na co klást důraz ve své komunikaci, jak podpořit svoji sebedůvěru.
  • Vliv vzhledu, oděvu a úpravy na image osobnosti. Na co se zaměřit v oblasti osobní kultury.
  • Uvědomění si, zda to, jak mluvím, jak vypadám, jak se chovám je v souladu se službou, kterou poskytuji nebo produkty, které nabízím a tím je podporuji.

PhDr. Pavla Kotyzová, Ph. D.

pavla kotyzova klub podnikatelek zlin

Absolvovala obor Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, rigorózní práci obhájila na Fakultě masmédií Bratislavské vysoké školy práva (PhDr.), doktorský titul (Ph.D.) jí byl udělen na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Pracovala ve firmách v různých pozicích v oblasti propagace, od roku 1992 jako samostatný konzultant a lektor se zaměřením na marketingové komunikace, vytváření image organizace, vizuální identitu a firemní kulturu, a s tím související manažerské, obchodní, prezentační a týmové dovednosti. Pro svůj obor je atestována u České společnosti pro propagaci a public relations.

Dále je certifikovaným lektorem a konzultantem v oblasti manažerského rozvoje, absolventem tříletého britského projektu Know How Fund Training of Management Trainers, ukončeném britským certifikátem.

Má více než pětadvacetileté zkušenosti z lektorské a konzultantské činnosti s různými cílovými skupinami v komerční i nekomerční sféře v oblasti marketingu, public relations a vnější i vnitřní komunikace organizace, a se zaváděním a podporou Corporate Identity, s cílem posílit image subjektu.

Je autorkou mnoha odborných článků a příspěvků i dvou knížek. Řadu let vedla na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně předměty Komunikační a prezentační dovednosti a Týmová práce.

V současné době se zaměřuje na rozvoj soft skills prostřednictvím online nástrojů, píše blog a e-booky, pořádá také živá setkání – workshopy a konzultace.

Blog https://pavla-kotyzova.cz/

facebook https://www.facebook.com/zitvevlastnirezii/

Orientační struktura setkání:

• 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9,00 – cca 9,30: úvodní kolečko (prostor pro prezentaci vašeho podnikání, pro vaše nápady, poptávky, starosti i radosti – vizitky s sebou! :-) )
  • cca 9,30 – 11,30: Osobnost podnikatelky
  • 11,30 – 12,00: rozloučení