Akce pro členky: Předvánoční kafíčko

Date(s) - 13/12/2019

Moje Dílna

Milé členky, pojďte se potkat!

Popřejeme si pěkné Vánoce, dáme si kafíčko, probereme, na co bude zrovna chuť, uděláme si společnou fotku… a možná přijde i kouzelník! Tedy vlastně Ježíšek :-)

A kdo bude chtít, může odejít i se speciálním dárkem v podobě osobního parfému! Hanka Mertová z voňavé masérny přinese všechno možné, co je třeba, abyste si mohly umíchat to pravé, klidně ořechové! :-) A co vám vzkazuje?

Když tvořím parfém, připadám si jako alchymistka v magické dílně. Je to velmi tvůrčí, hravá a až lehce tajuplná činnost. Zvládne ji ovšem snadno úplně každý. Pomůžu vám, abyste si samy vytvořily svůj jedinečný osobní parfém, podle vašich čichových preferencí, nálady, momentálních potřeb nebo prostě jen za pomoci intuice. Prostřednictvím čistě přírodních éterických olejů si vyrobíte parfém, který na celém světě budete vlastnit jen Vy.

(Cena 400 Kč za cca 15ml, každá lahvička je trochu jiná, větší, menší. Mám i pár menších, cca 7 ml za 300 Kč.)

Orientační program setkání:

• 9:00-10:00 – povídání, předávání dárků, kafíčka