Prezentační dovednosti

mapa není k dispozici

Date(s) - 20/03/2020

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Pro koho je seminář určen?

Pro začínající i zkušené podnikatelky, které občas mluví před lidmi.

Proč byste měla přijít

Zjistíte, jak na to, abyste při vystoupení před lidmi měly větší jistotu.

Co Vás čeká?

• Rétorika – jasné srozumitelné vyjadřování.
  • Příprava na prezentaci (cíl, publikum – kdo je to, jací jsou, čas, obsah, struktura).
  • Jak začít, jak skončit.
  • VY forma, argumenty, odpovědi, nácvik a trénink), zvládnutí trémy (stres), neverbální projevy (mluvčího, posluchačů): postoje, pohledy…
  • Pomůcky a jejich příprava. Finty ověřené praxí :-D
  • Praktická cvičení.

PhDr. Pavla Kotyzová, Ph. D.

pavla kotyzova klub podnikatelek zlin

Absolvovala obor Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, rigorózní práci obhájila na Fakultě masmédií Bratislavské vysoké školy práva (PhDr.), doktorský titul (Ph.D.) jí byl udělen na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Pracovala ve firmách v různých pozicích v oblasti propagace, od roku 1992 jako samostatný konzultant a lektor se zaměřením na marketingové komunikace, vytváření image organizace, vizuální identitu a firemní kulturu, a s tím související manažerské, obchodní, prezentační a týmové dovednosti. Pro svůj obor je atestována u České společnosti pro propagaci a public relations.

Dále je certifikovaným lektorem a konzultantem v oblasti manažerského rozvoje, absolventem tříletého britského projektu Know How Fund Training of Management Trainers, ukončeném britským certifikátem.

Má více než pětadvacetileté zkušenosti z lektorské a konzultantské činnosti s různými cílovými skupinami v komerční i nekomerční sféře v oblasti marketingu, public relations a vnější i vnitřní komunikace organizace, a se zaváděním a podporou Corporate Identity, s cílem posílit image subjektu.

Je autorkou mnoha odborných článků a příspěvků i dvou knížek. Řadu let vedla na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně předměty Komunikační a prezentační dovednosti, Osobní prodej a Týmová práce.

V současné době se zaměřuje na rozvoj soft skills prostřednictvím online nástrojů, píše blog a e-booky, pořádá také živá setkání – workshopy a konzultace.

Blog https://pavla-kotyzova.cz/

facebook https://www.facebook.com/zitvevlastnirezii/

Orientační struktura setkání:

• 8:45 – 9:00 – příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – 12,00 – Prezentační dovednosti
  • 12:00 – 12:15 – rozloučení

Rezervace budou spuštěny na konci ledna.