Pricing a cenotvorba dle Madly Čevelové

Date(s) - 05/02/2021

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Opět přivážíme do Zlína marketingovou čarodějnici Madlu Čevelovou!  A vy můžete být u toho! Přijďte si poslechnout přední českou odbornici na marketing.

Pro koho je seminář určen?

• Pro začínající podnikatelky, které přemýšlí, jak ohodnotit svoji práci a nastavit ceny.
  • Pro všechny, kteří se chtějí zamyslet nad svojí hodnotou.
  • Pro ty, kteří kteří myslí, že by mohli vydělávat víc a neví, jak to uchopit :-)
  • Pro všechny, kteří chtějí získat nový podhled na svůj ceník. (A na svou peněženku.)

Co Vás čeká?

• podle čeho stanovit cenu produktů a služeb
  • jak obhájit cenu před zákazníky
  • jak si nastavit konzistentní ceník
  • hodnota pro zákazníka a jak to s cenou souvisí
  • podle čeho spočítat ideální hodinovou sazbu
  • jak pracovat se slevami a proč všeho moc škodí

Madla Čevelová

Na jejím webu se můžete dočíst:

“Vystudovala jsem psychologii a marketing. A ve své práci spojuji obojí dohromady. Pracuji pro firmy, volnonožce i živnostníky. Zejména takové, kteří podnikají srdcem, věří na intuici a své podnikání vnímají jako součást života a osobního rozvoje. Moje kurzy a konzultace pomáhají utřídit si myšlenky, vidět situaci jinak, správně se rozhodnout a znovu získat energii a chuť podnikat. Alespoň to říkají klienti v referencíchNa volné noze podnikám od roku 2003. Předtím jsem působila ve dvou PR agenturách (AMI CommunicationsPleon Impact), v marketingovém oddělení firmy (HSW Signware) i v různých redakcích novin a časopisů. Přes 20 let pracuji s tarotovými kartami. Nejčastěji formou tarot koučinku a konzultací pro firmy. Jsem zakladatelkou a předsedkyní české Tarotové asociaceBaví mě minimalismus. Vlastním minimum věcí, můj šatník se vejde do půlmetrové skříně, a minimalistické principy se snažím uplatňovat i v podnikání. Jsem vdaná, můj muž také podniká. Nemáme děti. Máme psa Felouše a kocoura Konráda.”

Orientační struktura akce:

• 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9,00 – 11,30: Pricing a cenotvorba dle Madly Čevelové
  • 11,30 – 12,00: rozloučení

Rezervace budou spuštěny 1.1.2021.

Členky si mohou předrezervovat místo kdykoli – platby budou probíhat od 1.1.2021.