Seznam se s Klubem!

Date(s) - 12/11/2021

online

Zajímá tě podnikání? Zajímá tě Klub? Ale nevíš přesně, jak fungujeme a co od nás čekat?

Uvař si kafe nebo čaj, připoj se online a já ti vše povím. Půlhodinka mi bude stačit, pak se budeme věnovat vašim dotazům, pokud budou ;-)

O čem bude řeč:

• co všechno Klub nabízí a komu
  • jaké akce máme před sebou, kdo se na ně může přihlásit
  • jak probíhá vzdělávací akce a jak setkání členek
  • co je to individuální konzultace, kdy ji využít, kolik stojí a jak dlouho trvá
  • proč máme členky a co jim nabízíme
  • jak Klub vznikl a co je jeho cílem
  • no a na závěr se můžeš ptát na vše, co tě zajímá.

Pro koho je akce určena?

• pro všechny, koho Klub zajímá
  • pro ty, co si chtějí odpovědět si na otázku, zda je pro ně Klub to pravé ořechové

Akce je zdarma, online, trvá maximálně hodinu.