Tvořivé setkání pro členky

Date(s) - 12/11/2021

Naše Dílna, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Pro koho je akce určena? Pro členky Klubu.
Proč přijít? Neformálně se setkáme, dáme si kávu a něco dobrého, popovídáme si a budeme tvořit! Co bude v nabídce?

• Balicí papír nebo (třeba vánoční) přáníčka ozdobené vlastním razítkem.
  • Hrnek či sklenička s vlastním motivem.

Materiál, lektor, pronájem, občerstvení – vše je v ceně akce.

Lektor Jana Svobodová

Naše členka, skvělá výtvarnice. Bude vám k ruce a pomůže radou či inspirací, pokud bude třeba.

Kdy a kde? Akce proběhne v Naší Dílně ve Zlíně.

• 8:00-9:00 – příchod, přivítání, káva – prostor pro povídání pro ty, kteří chtějí přijít dřív
  • 9:00 – začneme tvořit :-)
  • 11:30 – rozloučení

Akci není možné realizovat online. Pokud epidemiologická situace neumožní konání akce, akce bude zrušena.

Rezervace bude brzy spuštěna.