Účetní poradna 2021

Date(s) - 15/01/2021

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Pro koho je seminář určen?

• pro všechny, které zajímají novinky v oblasti účetnictví pro rok 2021 – dozvíte se, co se chystá, co už je hotová věc a co to pro vás prakticky znamená – budete mít prostor pro dotazy a pro diskuzi vašich konkrétních dotazů a příkladů z vaší praxe
  • zejména pro drobné podnikatele, kteří podnikají a mají vlastní účetní (protože ať už uplatňujete paušál, nebo schováváte doklady, které jednou za čas nesete účetní, měli byste se v této problematice orientovat)
  • ale i pro ty, kteří si během roku vystačí sami a jen chtějí prokonzultovat, v čem si nejsou jistí
  • a také pro ty, kteří se chystají podnikat a chtějí vědět, co je čeká :-)

Lektor: Eva Obadalová

Zlínská účetní, s Klubem spolupracuje prakticky od začátku jeho vzniku. Více zde

Orientační struktura:

• 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9,00 – 11,00: Účetní poradna 2020
  • 11,00 – 11,30: dotazy, diskuze, rozloučení

Rezervace jsou nyní možné pouze pro členky Klubu. Veřejnosti budou zbylá místa nabídnuta na začátku listopadu.