vyKLUBej se! s Martinou Botulovou

Date(s) - 30/07/2021

Cesta k podnikání může být různá.
Ne každý rozezná svůj potenciál hned a občas ke svým snům musí prokličkovat. Ale je potřeba začít! Překonávat překážky, růst, chybovat, učit se.

Jak se ze zdravotní sestřičky stane majitelka obchodu s autorskou módou? Martina Botulová měla sen. Už jako malá kreslila návrhy šatů a představovala si, jaké by to bylo být módní návrhářkou. Její kariéra se ovšem stočila jiným směrem. Každopádně sen tu byl stále. A nyní vede obchod ve Zlíně, navrhuje šaty, spolupracuje se švadlenami. Vymýšlí, tvoří, realizuje se.
Jaké byly její začátky? S čím bojovala, čeho se bála, co se jí nedařilo? Jaké je podnikání s dětmi? Jak se jí daří plánovat, kloubit pracovní a osobní život? Udělala by něco jinak? Co si na podnikání užívá a s čím se už prostě naučila žít?

Sledujte rozhovor. Slibujeme inspiraci i zajímavé tipy

Rozhovor bude živě vysílán na Facebookové stránce Klubu v pátek 30.7.2021 v 9:00 – sledujte událost na Facebooku.
Nestíháte? Nevadí. Poté jej najdete i na našem Youtube kanále – přihlaste se k odběru a nic vám neunikne.