vyKLUBej se! s Miluškou Štelcovou

Date(s) - 16/07/2021

Cesta k podnikání může být různá.
Ne každý rozezná svůj potenciál hned a občas ke svým snům musí prokličkovat. Ale je potřeba začít! Překonávat překážky, růst, chybovat, učit se.

Miluška Štelcová je zkušená podnikatelka, která se k vlastnímu finančnímu a poradenskému centru na Hvozdné propracovala z mateřské dovolené. Podniká, je úspěšná, má rodinu, děti, spoustu aktivit, pořád se usmívá a působí dojmem, že vše zvládá.
Jaké byly její začátky? S čím bojovala, čeho se bála, co se jí nedařilo? Jaké je podnikání s dětmi? Jak se jí daří plánovat, kloubit pracovní a osobní život? Udělala by něco jinak? Co si na podnikání užívá a s čím se už prostě naučila žít?

Sledujte rozhovor. Slibujeme inspiraci i zajímavé tipy

Rozhovor bude živě vysílán na Facebookové stránce Klubu v pátek 16.7.2021 v 9:00 – sledujte událost na Facebooku.
Nestíháte? Nevadí. Poté jej najdete i na našem Youtube kanále – přihlaste se k odběru a nic vám neunikne.