vyKLUBej se! s Pavlou Kotyzovou

Date(s) - 03/09/2021

Cesta k podnikání může být různá.
Ne každý rozezná svůj potenciál hned a občas ke svým snům musí prokličkovat. Ale je potřeba začít! Překonávat překážky, růst, chybovat, učit se.

Pavla Kotyzová podniká od 90.let. Tedy hodně dlouho 🙂 Je to dáma všestranná: působí jako marketingová poradkyně, zaměřuje se na budování značky – ať už firemní či osobní, dlouhá léta vedla workshopy ve firmách, ale i na univerzitě a před nedávnem se pustila do online podnikání. Probereme její cestu podnikáním a úspěchy. A taky se budeme bavit o věcech méně příjemných. O tom, jak vám tělo může dát najevo, že je potřeba zbrzdit. Zastavit. Změnit směr. O nemoci, která změní pohled nejen na podnikání a práci, ale na život jako takový. A o tom, jak je důležité nevzdávat se a žít s radostí.

Sledujte rozhovor. Slibujeme inspiraci i zajímavé tipy

Rozhovor bude živě vysílán na Facebookové stránce Klubu v pátek 3.9.2021 v 9:00 – sledujte událost na Facebooku.
Nestíháte? Nevadí. Poté jej najdete i na našem Youtube kanále – přihlaste se k odběru a nic vám neunikne.