ZRUŠENO: Workshop: Začínáme s Instagramem

Date(s) - 22/03/2021

Naše Dílna, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Přemýšlíte o tom, že by se hodilo, mít Instagram a nevíte, jak založit účet?

Nebo už účet máte, ale zatím nic nevkládáte, protože nevíte, jak na to? Proč se věnovat postům a proč stories? Jak se prezentovat? Jak propojit Instagram a firemní profil na Facebooku? Jak plánovat příspěvky?

COVID INFO – co my a PES?
  • PES 5 – probíhají pouze individuální konzultace, některé akce online
  • PES 4 – omezení kapacity akcí na 6 osob (5+lektor)
  • PES 3 – omezení kapacity akcí na 10 osob (9+ lektor)
COVID INFO – jak to bude u této akce? Z důvodu přetrvávající nepříznivé situace je akce zrušena.
Pro koho je školení určeno? Pro všechny, kteří chtějí začít používat Instagram. Projdeme si spolu úplný začátek. Pomůžu vám s prvními krůčky. Založíme účet, nastavíme informace, propojíme aplikace, ukážeme si, jak plánovat příspěvky na Facebooku a Instagramu (Creator Studio), jak zveřejňovat (mrkneme na nějaké aplikace), jak vyhodnocovat úspěšnost.

V podstatě se dá říct, že pokud máte firemní profil na Facebooku, určitě si najdete publikum i na Instagramu. A pokud jsou někde lidi, kteří mají zájem o informace o vašem podnikání, nebo třeba o vaší neziskovce – proč jim ty informace nedávat, že ano?

Proč přijít? Naučíte se:
  • jak si založit účet na Instagramu a jak jej do začátku nastavit a vyplnit
  • jak vlastně Instagram funguje – co jsou hashtagy, gify, mřížky, zavináče, označování, šipky, zprávy.. prostě si ukážeme, co k čemu slouží :-)
  • jak spravovat Facebook a Instagram, jak je propojit
  • jak plánovat zveřejňování příspěvků
  • jak vyhodnocovat úspěšnost
Lektor Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová

Předsedkyně Klubu.

Od r. 2012 lektorovala ve společnosti Počítačová služba s.r.o. rekvalifikační kurzy Základy podnikání, v rámci kterých přednášela témata Obchodní komunikace, Obchodní etiteka, Time management, Základy marketingu, Marketing na sociálních sítích, Nové trendy v marketingu, Jak zpracovat podnikatelský záměr. V současné době je na rodičovské dovolené.

Instagram používá denně a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti – ať se vyhnete metodě pokus-omyl. Cesta už je částečně prošlapaná :-)

Kdy a kde? Akce proběhne v Dílně Drofa ve Zlíně.

• 7,45 – 8,00: příchod, přivítání, káva
  • 8,00 – 11,00: Začínáme s Instagramem (pozor, nestandardní čas!)
  • 11,00 – 11,15: rozloučení, prostor pro individuální dotazy

Co s sebou: chytrý telefon.