Workshop: Začínáme s Instagramem

mapa není k dispozici

Date(s) - 14/09/2020

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Přemýšlíte o tom, že by se hodilo, mít Instagram a nevíte, jak založit účet?

Nebo už účet máte, ale zatím nic nevkládáte, protože nevíte, jak na to? Proč se věnovat postům a proč stories? Jak se prezentovat? Jak propojit Instagram a firemní profil na Facebooku? Jak plánovat příspěvky?

Pro koho je workshop určen:

Pro všechny, kteří chtějí začít používat Instagram. Projdeme si spolu úplný začátek. Pomůžu vám s prvními krůčky. Založíme účet, nastavíme informace, propojíme aplikace, ukážeme si, jak plánovat příspěvky na Facebooku a Instagramu, jak zveřejňovat, jak vyhodnocovat úspěšnost.

V podstatě se dá říct, že pokud máte firemní profil na Facebooku, určitě si najdete publikum i na Instagramu. A pokud jsou někde lidi, kteří mají zájem o informace o vašem podnikání, nebo třeba o vaší neziskovce – proč jim ty informace nedávat, že ano?

Proč byste měla přijít? Naučíte se:

• jak si založit účet na Instagramu a jak jej do začátku nastavit a vyplnit
  • jak vlastně Instagram funguje – co jsou hashtagy, gify, mřížky, zavináče, označování, šipky, zprávy.. prostě si ukážeme, co k čemu slouží :-)
  • jak spravovat Facebook a Instagram, jak je propojit
  • jak plánovat zveřejňování příspěvků
  • jak vyhodnocovat úspěšnost

Lektor: Zdenka Barošová

Předsedkyně Klubu.

Od r. 2012 lektorovala ve společnosti Počítačová služba s.r.o. rekvalifikační kurzy Základy podnikání, v rámci kterých přednášela témata Obchodní komunikace, Obchodní etiteka, Time management, Základy marketingu, Marketing na sociálních sítích, Nové trendy v marketingu, Jak zpracovat podnikatelský záměr. V současné době je na rodičovské dovolené.

Instagram používá denně a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti – ať se vyhnete metodě pokus-omyl. Cesta už je částečně prošlapaná :-)

Co s sebou: chytrý telefon.

Orientační struktura setkání:

• 7,45 – 8,00: příchod, přivítání, káva
  • 8,00 – 11,00: Začínáme s Instagramem (pozor, nestandardní čas!)
  • 11,00 – 11,15: rozloučení, prostor pro individuální dotazy

Rezervace:

Pozor! Kapacita je velmi omezená.