Workshop: Základy práce s CANVOU

mapa není k dispozici

Date(s) - 21/09/2020

Dílna Drofa, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Často se setkáváme s dotazy ohledně možností tvorby jednoduchých (i složitějších) propagačních materiálů v elektronické podobě: letáky, facebook&instagram posty, obrázky k událostem apod. Takže koho z Vás zajímá, jak k tomuto účelu využít jednoduchý online nástroj, přijďte.

Pro koho je workshop určen:

Vkládáte obrázky na facebook a nezobrazují se vám tam celé?
Obrázek u události se vám vždycky „nějak blbě“ ořízne?
Potřebujete obrázek v konkrétní velikosti? Např. jako záhlaví na web (např. 1582 x 351) a nevíte, jak na to? Chcete si plánovat posty v jednotném vizuálu? Zařazeno bude i speciální info pro neziskovky :-)

Proč byste měla přijít? Naučíte se:

• vytvořit plakáty / posty / covery v aplikaci Canva (zdarma, online)
  • pracovat se šablonami i bez nich
  • nahrávat, exportovat, sdílet, tisknou
  • vytvořit si složky, týmy, sdílet návrhy

Lektor: Zdenka Barošová

Předsedkyně Klubu.

Od r. 2012 lektorovala ve společnosti Počítačová služba s.r.o. rekvalifikační kurzy Základy podnikání, v rámci kterých přednášela témata Obchodní komunikace, Obchodní etiteka, Time management, Základy marketingu, Marketing na sociálních sítích, Nové trendy v marketingu, Jak zpracovat podnikatelský záměr. V současné době je na rodičovské dovolené.

Canvu v neplacené verzi používá téměř denně a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti – ať se vyhnete metodě pokus-omyl. Cesta už je částečně prošlapaná :-)

Co s sebou: notebooky, logo (v elektronické verzi, ideálně ve formátu .png a s průhledným pozadím) a několik obrázků či fotek, které použijete při přípravě zkušebních materiálů.

Orientační struktura setkání:

• 7,45 – 8,00: příchod, přivítání, káva
  • 8,00 – 11,00: Základy práce s Canvou (pozor, nestandardní čas!)
  • 11,00 – 11,15: rozloučení, prostor pro individuální dotazy

Rezervace: