BOZP – noční můra?

nahrávám mapu....

Date(s) - 29/11/2019

místo konání bude upřesněno

Bezpečnost práce. Co o ní víte? V případě, že jste někdy byli zaměstnancem, možná si vybavíte každoroční podepisování nějakého papíru. V případě, že jste OSVČ (ať už máte zaměstnance nebo ne), byste měli vědět více. A proto byste měli přijít.

Na toto seznámení s tématem bude navazovat každoroční školení vedoucích pracovníků BOZP, které proběhne v lednu 2020.

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro OSVČ a drobné podnikatelky, které chtějí podnikat v souladu s legislativními podmínkami. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je nedílnou součástí vašeho podnikání – neznalost neomlouvá!

Co Vás čeká?

• Cílem semináře je seznámení se základními legislativními povinnostmi, které vyplývají ze Zákoníku práce.
  • Obsahem přednášky bude vysvětlení pojmů jako prevence rizik, odborná a zdravotní způsobilost, bezpečné pracovní prostředí, návody a provozní dokumentace, školení, používání osobních ochranných pracovních pomůcek a v neposlední řadě problematika pracovních úrazů.
  • Účastí na semináři tak získáte přehled, které zákonné povinnosti se vaší činnosti týkají a jak jejich plnění dokládat nejen ve vztahu ke kontrolním orgánům, ale i k pojišťovnám.

Lektor

Lektorem setkání bude Eva Obalilová ze společnosti ENVIPO team s.r.o.foto3

Vystudovala Mendelovu univerzitu, fakultu agronomickou v Brně. Od roku 2008 je odborně způsobilou osobou podle § 11 odst. 1 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů. V roce 2010 úspěšně vykonala zkoušku a získala odbornou způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V roce 2012 založila společně s Ing. Jiřím Obalilem firmu ENVIPO team s.r.o., s předmětem činnosti komplexní služby a odborné poradenství v oblastech bezpečnosti práce a požární ochrany.

Orientační struktura setkání:

• 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9,00 – cca 10,00: úvodní kolečko (prostor pro prezentaci vašeho podnikání – vezměte vizitky! – a také pro sdílení vašich pozvánek, poptávek, starostí i radostí)
  • 10,00 – 11,30: Základní legislativní povinnosti v bezpečnosti práce (úvod do BOZP)
  • 11,30 – 12,00: rozloučení

Rezervace