Ženské podnikání ve Zlínském kraji – akce v rámci dne otevřených dveří

Date(s) - 04/09/2020

Moje Dílna, Zlín

V létě 2019 seděla Zdenka Barošová na zahradě u Zuzky Kubíčkové, která měla v té době kavárnu Moje Dílna. A v parném dni, schované ve stínu pod ořechem, počalo velké špekulování. Vznikl z toho společný projekt, na kterém se usilovně pracovalo od podzimu do jara 2020. Tento projekt byl pojmenován Dílna Drofa a je to inspirativní prostor ve Zlíně, ve kterém sídlí Moje dílna a pokračují zde výtvarné a kreativní kurzy a Idea Zone tady má  základnu Klubu podnikatelek ze Zlínska.

Nástup koronakrize a nouzového stavu nebyl zrovna nějšťastnějším obdobím pro otevření školícího centra :-) Ale čas jsme využily a ladily detaily. Před prázdninami a během letních měsíců jsme v rámci zkušebního provozu vychytávaly, co se dalo.

A nyní je to tady. JE TO TADY, PŘÁTELÉ! Velká otevíračka. Opening párty. Den otevřených dveří. Nezávazné nahlédnutí, představení, seznámení. Pátek 4.9. od rána do večera.

Během jednoho dne vám ukážeme vše, s čím se můžete v Dílně Drofa potkat během celého roku.

DOPOLEDNE se vám představí Klub podnikatelek.

Přijďte na akci, kde se budeme bavit o ženském podnikání v našem kraji, o příležitostech, které se nám nabízejí, kterých jsme využily či ne a proč. Přijďte se podívat na prostor, kde probíhají klubové akce, nakouknout pod pokličku, seznámit se s Dílnou, Klubem a se všemi, co dorazí. Na takových neformálních akcích se vždycky něco upeče – nikdy nevíte, koho potkáte a s kým se seznámíte :-)

• 8:30 – 9:00 – příchod, přivítání, káva
  • 9:00 – 9:30 – úvodní slovo Zdenky Barošové, prohlídka prostor, nealko přípitek :-)
  •  9:30 – 11:30 – povídání a sdílení na téma Ženské podnikání ve Zlínském kraji, diskuze
  • 11:30 – 12:00 – odchod, rozloučení

Vstup na akci je zdarma a je nutno si rezervovat místo – jakkoli. Emailem (zdenka@klubpodnikatelekzlin.cz), telefonicky, smskou nebo přes WhatsUp (777010447), zprávou na Facebooku či Instagramu. Moc se na vás těším!

ODPOLEDNE se seznámíte s Mojí Dílnou.

Ta do Dílny Drofa kompletně přesunula veškeré své aktivity. Můžete přijít na krátkou komentovanou prohlídku s představením lekcí a kurzů, nebo si můžete rovnou jednu lekci vyzkoušet.

• 13:00, 13:15, 13:30, 13:45 – to jsou začátky komentovaných prohlídek.
  • 15:00 – ukázková lekce keramiky pro děti (do 15:45)
  • 16:15 – ukázková lekce pro dospělé (do 17:00)
  • Ukázkové lekce jsou zdarma, ale kapacita je omezená 15 osobami na lekci. Proto nutná rezervace předem na https://mojedilna.eu/udalosti/
  • 17:30, 17:45, 18:00 – to jsou začátky komentovaných prohlídek.

VEČER si to pak užijeme společně.

• 19:00 – opening párty pro zvané

Těšíme se na vás! Dílna Drofa tým: Zuzana Kubíčková, Zdenka Barošová, Tereza Kučerová