Živlová typologie dle Madly Čevelové

nahrávám mapu....

Date(s) - 05/04/2019

Moje Dílna

Opět přivážíme do Zlína marketingovou čarodějnici Madlu Čevelovou!  A vy můžete být u toho! Přijďte si poslechnout přední českou odbornici na marketing.

Proběhnou 2 akce – dopolední a odpolední. Obě s kapacitou omezenou na 16 míst.

Místa budou přednostně nabídnuta členkám, poté veřejnosti.

O čem to vlastně bude?

Živlová typologie vychází z předpokladu, že u každého člověka jeden živel(nebo kombinace dvou) převažuje nad ostatními. Živlová dominance se zpravidla nedědí po rodičích ani nesouvisí s astrologickým znamením.

Když znáte své silné stránky, víte přesně, na čem můžete v podnikání stavět. Jaký obor si vybrat, kam soustředit pozornost a které marketingové nástroje využít.

Naopak chybějící živel či slabiny hlavního živlu vám jasně ukazují, které marketingové nástroje se pro vás nehodí, čeho se v podnikání vyvarovat a co je možné úplně klidně vypustit.

Pokud dokážete rozeznat, k jakému živlu patří vaši zákazníci, umíte je také efektivněji oslovit, pochopit jejich chování i motivaci k nákupu. Živlová typologie vám může přinést také větší porozumění mezilidským vztahům, což platí v práci i v osobním životě. (zdroj: https://www.cevelova.cz/zivlova-typologie/)

Madla Čevelová

Na jejím webu se o ní můžete dočíst:

“Vystudovala jsem psychologii a marketing. A ve své práci spojuji obojí dohromady. Pracuji pro firmy, volnonožce i živnostníky. Zejména takové, kteří podnikají srdcem, věří na intuici a své podnikání vnímají jako součást života a osobního rozvoje. Moje kurzy a konzultace pomáhají utřídit si myšlenky, vidět situaci jinak, správně se rozhodnout a znovu získat energii a chuť podnikat. Alespoň to říkají klienti v referencíchNa volné noze podnikám od roku 2003. Předtím jsem působila ve dvou PR agenturách (AMI CommunicationsPleon Impact), v marketingovém oddělení firmy (HSW Signware) i v různých redakcích novin a časopisů. Přes 20 let pracuji s tarotovými kartami. Nejčastěji formou tarot koučinku a konzultací pro firmy. Jsem zakladatelkou a předsedkyní české Tarotové asociaceBaví mě minimalismus. Vlastním minimum věcí, můj šatník se vejde do půlmetrové skříně, a minimalistické principy se snažím uplatňovat i v podnikání. Jsem vdaná, můj muž také podniká.”

Orientační struktura setkání – DOPOLEDNE – VYPRODÁNO:

• 8,45 – 9,00: příchod, přivítání, káva
  • 9,00 – 11,30: Živlová typologie dle Madly Čevelové
  • 11,30 – 12,00: rozloučení

Orientační struktura setkání – ODPOLEDNE:

• 12,15 – 12,30: příchod, přivítání, káva
  • 12,30 – 15,00: Živlová typologie dle Madly Čevelové