Workshop: Základy práce s CANVOU

Date(s) - 18/06/2021

Naše Dílna, ul. Zálešná I 4057, Zlín

Pro koho je školení určeno?
  • Vkládáte obrázky na facebook a nezobrazují se vám tam celé?
  • Obrázek u události se vám vždycky „nějak blbě“ ořízne?
  • Chcete umět vytvářet letáky, vizitky, plakáty?
  • Potřebujete obrázek v konkrétní velikosti? Např. jako záhlaví na web (např. 1582 x 351) a nevíte, jak na to?
  • Chcete si plánovat posty v jednotném vizuálu?
  • Zařazeno bude i speciální info pro neziskovky :-)
Proč přijít? Naučíte se:

• vytvořit plakáty / posty / covery / brožury / výroční zprávy / životopisy / prezentace v aplikaci Canva (zdarma, online)
  • pracovat se šablonami i bez nich
  • nahrávat, exportovat, sdílet
  • vytvořit si složky, týmy, sdílet návrhy a zjistíte, jaké jsou praktické rozdíly mezi placenou a neplacenou verzí
Lektor Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová

Předsedkyně Klubu.

Od r. 2012 lektorovala ve společnosti Počítačová služba s.r.o. rekvalifikační kurzy Základy podnikání, v rámci kterých přednášela témata Obchodní komunikace, Obchodní etiketa, Time management, Základy marketingu, Marketing na sociálních sítích, Nové trendy v marketingu, Jak zpracovat podnikatelský záměr. V současné době je na rodičovské dovolené.

Canvu v placené verzi používá téměř denně a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti – ať se vyhnete metodě pokus-omyl. Cesta už je částečně prošlapaná :-)

Co s sebou?
  • notebook
  • pokud máte, tak vaše logo (v elektronické verzi, ideálně ve formátu .png a s průhledným pozadím)
Kdy a kde? Akce proběhne v Naší Dílně na Zálešné ve Zlíně, přízemí budovy “Drofa”.

Orientační struktura akce:

• 7:30 – 8:00 – příchod, přivítání, káva, zapojení počítačů
  • 8:00 – 11:00 – Základy práce s Canvou (krátká prezentace + praktické cvičení) – konec akce závisí na počtu účastníků, jejich dotazech, aktivním zkoušení a procvičování
  • 11:00 – 11:15 – rozloučení