Jak vylepšit prezentaci na Instagramu

A máme tady další pecku – jen pro naše členky.
Minulý týden jsme měli školení na Instagram. A já si říkala, že by se mi líbilo, kdyby se někdo mrknul na můj profil a řekl mi, co dělám blbě, co můžu dělat líp, co dělám dobře, v čem pokračovat, co omezit. A pak mě napadlo, že by se to možná hodilo i našim holkám. A protože takové individuální konzultace jsou mastné, tak se na ně složíme a uděláme si skupinovou konzultaci. A dozvíme se tipy nejen pro sebe, ale přiučíme se i z tipů pro ostatní. Za mě palec nahoru. Tak doufám, že z toho budou nadšeny i členky. Přihlašování jsem právě spustila.
A vy ostatní nezoufejte, po novém roce rozjedeme IGacademy :-)