Podzimní program je tu v plné kráse

Tak jsem si jen tak pro zajímavost udělala souhrn naplánovaných podzimních akcí.
A zírám, kolik toho před sebou máme! A kolik nových témat a lektorů! (Těším se na spolupráci! Renata Pekařová Online kurz Škola šití Jana Svobodová Atelier Radost -jane’s Šárka Gazdova Ruce v akci Hana Mertová Masáže u lesa Pavla Kotyzová Julia Holíková Centrum M.S.Norbekova v České a Slovenské republice Jindřiška Mlčková Fyzioterapeut Privátní ordinace fyzioterapeuta Vlaďka Bartáková Replug me )

Už teď si můžete plnit diáře (a na většinu akcí se i přihlásit na webu Klubu v sekci Program).

Pár doplňujících informací:
👉 Členky mají 25% slevu na každou akci.
👉 Akce v rámci týdne zdraví jsou mířeny zejména na seniory – vezměte mámu nebo tátu, babičku nebo dědu a společně dorazte. Užijete si s nimi pěknou chvilku a něco spolu vytvoříte, zažijete, nebo se dozvíte. Uvidíte, jak je to potěší!

Je nějaké téma, které vám tu chybí? Co řešíte? S čím se perete? O čem byste si rádi poslechli povídání odborníka? V čem se potřebujete zdokonalit?
Dejte mi vědět. Klub tvoříte vy a to, co řešíte vy. Je tu pro vás, pro rozvoj vašeho podnikání i vás samotných.

Těším se na setkávání s vámi!

Zdenka Barošová