Služby

klubPodporujeme začínající podnikatelky a pomáháme v rozvoji těm, které již podnikají.

Kromě akcí, které najdete v programu (pravidelná setkávání, semináře) Vám můžeme zprostředkovat i individuální konzultaci s odborníkem.

Ať jste v kterékoli fázi, jsme tu pro vás.

Oblasti, ve kterých Vám můžeme pomoci:

• konzultace podnikatelského nápadu
  • pomoc s vytvořením podnikatelského záměru
  • poradenství v oblasti marketingu
  • pomoc s tvorbou či správou firemních profilů na sociálních sítích
  • pomoc s tvorbou či správou webových stránek (WordPress)
  • zprostředkování kontaktů s odborníky
  • podpora prostřednictvím sdílení na pravidelných setkáních Klubu
  • dotační poradenství
  • atp.

V případě, že cítíte, že by vám Klub mohl být prospěšný, neváhejte nás kontaktovat

V případě konzultací se jedná o placené služby poskytované externími odborníky. Poskytnutí služby je nenárokové a odvíjí se od volných kapacit. Cena individuálních konzultací je 500,-/hod.