Služby

Podporujeme začínající podnikatelky a pomáháme v rozvoji těm, které již podnikají.

Aktuální přehled akcí najdete v programu (pravidelná setkávání, semináře aj.).

Možná přemýšlíte nad tím, že by se vám vlastně hodilo si s někým o vašem podnikání popovídat. Ať už řešíte zahájení podnikání, ujasnění podnikatelského záměru, cenotvorbu, marketing… nebo jen potřebujete vyslechnout, podpořit či hledáte konkrétní kontakty a rady – je tu pro vás INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE se Zdenkou Barošovou (za 480 Kč/hod). Jak na to?

• Kupte si konzultaci
  • Zdenka se vám ozve a domluvíte termín (konzultace probíhají většinou ve středu nebo v pátek dopoledne)
  • a pořešíte, co je potřeba.

Konzultace probíhají ve Zlíně, pokud není předem dohodnuto jinak.

Ať jste v kterékoli fázi, jsme tu pro vás.

Oblasti, ve kterých Vám můžeme pomoci:

• konzultace podnikatelského nápadu
  • pomoc s vytvořením podnikatelského záměru
  • poradenství v oblasti marketingu
  • pomoc s tvorbou či správou firemních profilů na sociálních sítích
  • zprostředkování kontaktů s odborníky
  • podpora prostřednictvím sdílení na pravidelných setkáních Klubu
  • atp.

V případě, že cítíte, že by vám Klub mohl být prospěšný, neváhejte nás kontaktovat