Setkání Klubu: Jak na média

Poslední přeprázdninové setkání Klubu podnikatelek proběhlo v pátek 27.6. 2014 od 9 do 12 hod v kavárně Moje Dílna. A co všechno se dělo?

Host Ondřej Holubec nás svým blokem “Jak na média aneb Jak udělat z komára velblouda” seznámil s tím, jak funguje novinářský svět. Od náležitostí tiskové zprávy, přes prvotní kontakt s novinářem až po možnosti spolupráce s médii. Dozvěděly jsme se spoustu užitečných informací, které se budeme snažit uplatnit v praxi. A určitě ho přizveme k plánování příští společné akce :-)

Z dvanácti přítomných ženy byly čtyři, které mezi námi byly poprvé. Doufám, že se jim u nás líbilo a uvidíme se s nimi i po prázdninách:-)

Rozloučily jsme se s Jitkou Ryšavou, která během prázdnin opouští Zlín a tak už mezi nás zavítá jen výjimečně :-) Přejeme, ať se daří i mimo Zlín!

Zhodnotily jsme zaradní slavnost u Hanky Mertové a shodly se, že masérna Masáže u lesa jsou výjimečným místem a že namíchání osobní vůně je úžasný zážitek! :-)