Setkání Klubu: Plánování společné akce

V pátek 25.4.2014 probělo další setkání členek Klubu, tentokrát zaměřené na plánování společené akce. A jak to vše probíhalo?

Před samotným plánováním jsme probraly několik organizačních záležitostí: ta asi nejvýznamnější spočívá ve spuštění rezervačního systému na webu Klubu. Od tohoto okamžiku si tedy můžete místo na jednotlivá setkání klubu rezervovat on-line.

Náledovaly prezentace podnikání Veroniky Frolíkové z Frola Factory a Ivany Šmakalové z RegioIVA. Obě dvě v uplynulých dnech spustily své facebookové stránky, takže zajímá-li Vás, čemu se tyto dámy věnují, neváhejte se na jejich profily podívat. Medailonky jejich osob najdete již brzy i na webových stránkách Klubu.

Nad občerstvením z naší oblíbené Kafírny Zlaté zrnko jsme pak tvořily program samotné akce. Datum je jasné: už nyní si rezervujte sobotní odpoledne dne 21. června 2014 a vyrazte za námi na Velíkovou. Proběhne zde slavnostní otevření masérny naší členky Hany Mertové, jejíž Masáže u lesa budou zaměřeny na aromamasáže, tedy spojí fyzický zážitek s potešením dalších smyslů. Mimo otevření masérny a několika ukázek, jak taková aromamasáž probíhá, se můžete těšit také na komentované ukázky podnikatelských aktivit daších členek Klubu. Bude to super! Další informace ještě upřesníme :-)