Setkání Klubu: Příběh projektu Moje Dílna

Dnes dopoledne proběhlo další setkání podnikatelek ze Zlínska, tentokrát poprvé v prostorách Mojí Dílny.

Celkem 10 aktivních žen se sešlo u jednoho stolu, kde si nad kávou a zákuskem sdělovaly novinky a plány na další období. Zuzana Kubíčková nás seznámila s tím, jak vznikl a jak se postupně rodil nápad na založení Mojí Dílny. Dotkly jsme se obtíží, kterým musela čelit, ale také s námi sdílela radost, kterou jí provozování Dílny přináší.

A co je dále nového? Je spuštěna propagace zahradní slavnosti – na letáky a plakáty už můžete narazit na různých místech Zlína a v okolních obcích. Taky se mezi nás přišla podívat interiérová designerka Kristýna Jandíková – možná budoucí členka, uvidíme :-)

Největší novinkou je navázání úzké spolupráce s Mojí Dílnou, kde nyní budou setkání Klubu pravidělne probíhat. A taky už se nám rýsuje vánoční večírek! Ale o tom až jindy :-)