Setkání Klubu: Sebekoučování

V pátek 16.5.2014 probělo další setkání členek Klubu, tentokrát zaměřené na Sebekoučování. A bylo to velmi zajímavé!

V úvodu setkání jsme se postupně pochválily za to, co se nám v uplynulých dnech povedlo a také jsme sdílely výhledy na další období.

Odbornou část zajistila Ing. Alena Chalupová, jejíž profil najdete v sekci Lektoři. Začala úvodní pohádnou, následoval odborný výklad s praktickými prvky a workshop ukončila návratem k pohádce, která díky získaným informacím dostala nový rozměr. V mnohých z nás budou uvědomované detaily a souvislosti ještě dobíhat…

Po setkání jsme se věnovaly doladěním programu společné akce, která se budekonat 21.6.2014 ve Zlíně-Velíkové. Brzy bude k dispozici leták a Vy si můžete z pestrého programu vybrat to, co Vás bude nejvíce zajímat. Určitě je na co se tešit!

Dnes jsme mezi sebou přivítaly novou členku, kterou je Darina Uhříková z ekologické reklamní agentury Ezop. Její profil brzy zveřejníme v sekci Členky.

Díky všem za účast, bylo to opět velice příjemné dopoledne :-)