V lednu zahájíme školení maminek

Chcete rozjet podnikání při mateřské či rodičovské dovolené? Podpoříme vás.

Známe to: dítě usne a vy se věnujete tomu, co vás baví a na co potřebujete aspoň trochu klidu. Občas je to na úkor úklidu, občas na úkor vaření :) Ať už je to šití, výroba všeho možného, plánování nějakých služeb či snění o tom, že by bylo fajn něčím si přivydělat, mít možnost sladit vydělávání a rodinný život, mít trochu svobody a nemít nad sebou zaměstnavatelův bič… tohle přesně jsou ty fáze, kdy byste možná ocenila pohled třetí strany a trochu rad do začátku.

Pro všechny, co se chystají začít a nechtějí v tom být samy, jsme připravili tuto nabídku. O co jde?

• 4 skupinové konzultace v délce 90 min – maximálně pět maminek – dítě můžete vzít s sebou
  • na těchto konzultacích se budeme věnovat přípravě na zahájení podnikání a vždy budeme řešit konkrétní téma
  • konzultace budou probíhat 1x týdně
  • k čemu mají konzultace vést? Ujasnění podnikatelského nápadu, definování podnikatelského záměru (jaké produkty či služby nabízet, za jakou cenu, komu, kde a jak). Promyšlení, zda je podnikatelský nápad reálný
  • a taky získáte dárek do začátku: 50% slevu na jakoukoli klubovou akci, kde se můžete nejen načerpat další hodnotné informace, ale také navázat kontakty a seznámit se se zlínskými podnikatelkami

I. běh začínáme v lednu, II. v březnu.

Pokud máte dotazy nebo zájem se zúčastnit, pište na zdenka@klubpodnikatelekzlin.cz

Těšíme se na vás a fandíme vám! :-)