Info

Zachraň svou firmu

Nouzový stav nás velmi ovlivnil. 

Doba, kdy se nemohou konat hromadné akce, není úplně vhodná pro otevření kreativního a školícího prostoru Dílna Drofa. Všechny jarní akce jsme zrušili, během letních prázdnin nefungujeme… takže netrpělivě vyhlížíme podzim, kdy budeme realizovat zase spoustu akcí pro začínající i zkušené podnikatele. 

Pomozte nám pomoci přečkat tuto nevlídnou dobu formou předplatného. Kupte si voucher, který pak můžete uplatnit na akci dle vlastního výběru.

Zapojili jsme se do projektu Zachraň svou firmu – zde najdete náš profil

Díky za vaši podporu.

 

INFO O PROJEKTU:

Česká spořitelna a.s. ve spolupráci s Microsoftem, digitální agenturou WDF a českým start-upem Tatum spustila projekt na podporu firem a živnostníků, kteří nemohou kvůli COVID-19 provozovat své podnikání, nebo mají omezení, či výpadek příjmů.

Na webu https://zachransvoufirmu.cz/ se mohou živnostníci, podnikatelé a firmy zaregistrovat a lidé si následně mohou vybrat, koho finančně podpoří nákupem voucheru v hodnotě 100 až 1 000 Kč, který uskuteční prostřednictvím našeho multibankingového platebního tlačítka Platba z účtu. Voucher pak lze uplatnit, jakmile Váš podnik znovu otevře svůj provoz.

Registrace na webu je bezplatná a peníze jdou přímo na účet podnikatelům!