Online: Každoroční školení BOZP pro vedoucí zaměstnance

Tahle událost se opakuje

Online: Každoroční školení BOZP pro vedoucí zaměstnance

2023čt19led9:00čt11:309:00 - 11:30 Online: Každoroční školení BOZP pro vedoucí zaměstnancePokud máte víc jak 25 zaměstnanců, musíte mít firemního bezpečáka, nebo vám musí bezpečnost řešit externí odborník. Pokud máte 0-25 zaměstnanců, můžete si bezpečnost práce řešit sami. Ovšem musíte být proškole externím odborníkem. A přesně tohle školení jsme pro vás připravili.

Podrobnosti online události

Akce již proběhla!

(čtvrtek) 9:00 - 11:30

Pro koho je seminář určen? Pro podnikatele, kteří chtějí mít klidný spánek 🙂

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je nedílnou součástí vašeho podnikání – neznalost neomlouvá!

Na semináři se zaměříme na to, abyste měli:

• chuť, sílu a nadšení věnovat se bezpečnosti práce
  • Přehled o novinkách pro rok 2023 a věděli na co si dát pozor

Celou bezpečnost práce jsme pro Vás shrnuli do následujících okruhů, které spolu projdeme:

1. Proč bezpečnost práce – aneb zdraví a životy lidí kolem nás
  2. Jakou dokumentaci by to fakt chtělo
  3. Zdravotní a odborná způsobilost
  4. Pracovní doba a doba odpočinku
  5. Přesčasy existují a dokonce mají i svá pravidla
  6. Co dělat, když se stane úraz – pomoc druhému i sobě
  7. Základní povinnosti zaměstnavatele a zaměstnance a sem tam i nějaká ta práva J
  8. Hodnocení rizik a kategorizace prací aneb, co si pamatujeme z workshopu
  9. Náhrada škody – platím, platíš, platíme…. kdo, komu, kolik a za co
  10. Požadavky na pracoviště a pracovní prostředí
  11. Požadavky na organizaci práce a pracovní postupy
  12. Bezpečnostní značky, značení a signály
  13. Účast zaměstnanců v BOZP a roční prověrky BOZP
  14. Co když máme kotel nebo plynová zařízení
  15. Co můžeme a nesmíme provádět s elektrikou
  16. Zdvihadla nejsou hračky
  17. Aby nám to nebouchlo – tlakové nádoby
  18. Ruční nářadí a požadavky na něj
  19. Hygienické požadavky na pracoviště
  20. Teplo a chlad – co s tím?
  21. Hmotnostní limity pro zvedání břemen
  22. Jak to dělat bezpečně ve výškách?
  23. Chemické látky nás neděsí
  24. Otazníky kolem dopravy uvnitř firmy i mimo ní – dopravní řád

Na základě podnětů účastníků z minulých školení doplňujeme seminář o 30 min na téma: Jak proškolit své zaměstnance + seznam, co se kontroluje.

Účastí na semináři získáte osvědčení o proškolení osobou odborně způsobilou v prevenci rizik a budete tak oprávněny jako proškolený vedoucí zaměstnanec školit dál svoje zaměstnance.

Lektor: Ing. Eva Obalilová

S Klubem spolupracuej od roku 2018.
Vystudovala Mendelovu univerzitu, fakultu agronomickou v Brně. Od roku 2008 je odborně způsobilou osobou podle § 11 odst. 1 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů. V roce 2010 úspěšně vykonala zkoušku a získala odbornou způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V roce 2012 založila společně s Ing. Jiřím Obalilem firmu ENVIPO team s.r.o., s předmětem činnosti komplexní služby a odborné poradenství v oblastech bezpečnosti práce a požární ochrany. V roce 2022 se zcela osamostatnila a založila vlastní s.r.o. – BOZP HELPIng.

Příprava

Potřebujete: stabilní připojení k internetu.

Kdy a kde

Akce proběhne online přes platformu Microsoft Teams.
Odkaz bude zaslán před akcí, jakmile budou uzavřeny rezervace.Orientační struktura akce:

• 8:50 – 9:00 – připojení, ověření spojení
  • 9:00 – 11:30 – BOZP: školení vedoucích zaměstnanců (vč. posledních 30 min na téma jak proškolit své zaměstnance + co se kontroluje)
  • 11:30 – rozloučení

Podobné akce