Členky

Zjistěte, jak se stát členkou a přidejte se k nám!

Pokud uvažuje o členství, doporučujeme přečíst Pravidla Klubu a Podmínky účasti na akcíchA určitě vás zajímá výše členského příspěvku

 

Zdenka Barošová (Vymětalová)
CSR Zlín
Zakladatelka a předsedkyně Klubu. V rámci svého podnikání se věnuje společenské odpovědnosti - s tímto tématem pomáhá malým i velkým firmám a neziskovkám. Mimo to je profesionální lektorka se zaměřením na CSR, základy podnikání, marketing aj.
Hana Mertová
Masáže u lesa
Absolventka projektu Miniinkubátor - jedna z prvních členek. Setkání se účastní od samotného začátku (únor 2014), členkou je od 19.9.2015, kdy Klub oficiálně vznikl. Poskytuje aroma masáže a další rozmazlovačky v masérně na Velíkové u Zlína.
Zuzana Kubíčková
Moje Dílna
Majitelka útulné a originální kavárny ve Zlíně, kde se člověk nad kávou a dobrotou může ponořit do světa kreativní tvorby. A hostitelka většiny setkání Klubu - u ní se scházíme! Poprvé mezi nás přišla v únoru 2014 a členkou je od 19.9.2015, kdy Klub oficiálně vznikl.
Dobromila Darnadyová
EPITA-DD
Dobruška je tu pro všechny ženy po operaci prsu. Má poradenské a prodejní centrum ve Zlíně, ale působí po celé ČR - jezdí zejména do nemocnic, kde radí ženám s výběrem vhodného protetického prádla a prsních náhrad (epitéz). Poprvé byla na setkání Klubu v září 2014 a členkou je od 19.9.2015, kdy Klub oficiálně vznikl.
Jana Svobodová
VÝTVARNICE, LEKTORKA VÝTVARNÝCH TECHNIK
Výtvarnice, která otevírá nové obzory dětem i dospělým. Pod jejím vedením zjistíte, že jste možná ani netušili, co všechno zvládnete :-) Poprvé mezi nás přišla v říjnu 2014 a členkou je od 19.9.2015, kdy Klub oficiálně vznikl.
Miluše Štelcová
finanční poradkyně
Finanční poradenství na Hvozdné je pod palcem této sympatické dámy, která se nám poprvé představila na setkání v červenci 2016. Na setkání se jí tak líbilo, že se hned stala členkou.
Marie Majorová
služby v oblasti venkovní reklamy
Pronájem reklamních ploch po celé ČR, instalace a výroba reklamy. Tisk plakátů a bannerů. To pro Vás může zajistit Marie, se kterou jsme se seznámily v září 2015 a od srpna 2016 je členkou.
Petra Drobná
VÝŽIVA – TERAPIE – KOUČINK - LEKTOR – FITNESS TRENÉR
Pokud se chcete dostat do formy, Petra je tu pro Vás! Od nakupování těch pravých potravin, přes skladbu jídelníčku až po sportovní aktivity - se vším poradí. Poprvé mezi nás přišla v srpnu 2016 a od té doby je i členkou.
Věra Stojarová
Inspirace Zlín z.s.
Věra vede neziskovku Inspirace Zlín z.s. v rámci které šíří kouzlo Zlína a lásku k tomuto městu. Pořádá přednášky a workshopy pro děti a akce pro rodiny s dětmi. Stojí např. za Festivalem stavebnic, Dýňobraním apod. Setkání Klubu navštěvuje od února 2015 a v listopadu 2016 se stala členkou.
Gabriela Hladůvková
finanční poradkyně
Pokud máte pocit, že neudržíte korunu, případně nevíte, kde ušetřit či jak zvýšit příjmy, Gabča, jakožto nezávislý finanční poradce s více jak desetiletou praxí, je pro vás řešením. Poprvé mezi nás přišla v září 2014 a členkou je od 19.9.2015, kdy Klub oficiálně vznikl.
Dita Vojtíková
KOSMETIKA A MASÉRSKÉ SLUŽBY
Dita působí v Rožnově p.R. v Centru Zdravé já a nabízí široké spektrum služeb v rámci péče o tělo. Dita stojí za nápadem "vyvézt" Klubové akce mimo Zlín - podílí se na organizaci akcí v Rožnově. Členkou je od října 2017.
Julia Holíková
ORGANIZACE KURZŮ DLE METODY NORBEKOVA, PRODEJ KNIH PRO OSOBNÍ ROZVOJ
Julia mezi nás přišla poprvé v listopadu 2017 a od tohoto měsíce je také členkou. Má mnoho aktivit: pořádá kurzy a tréninky, učebně-ozdravné kurzy zaměřené mj. na obnovení zraku, trénink intuice, kurzy pro děti, ženy, muže, pro rodinu.
Hana Hanáková
REGIONÁLNÍ ŘEDITELKA OVB
Hanka mezi nás přišla poprvé v listopadu a od tohoto měsíce je také členkou. Zabývá se financemi a nabízí finanční analýzu, finanční poradenství a následný pravidelný servis. Oblasti, ve kterých je jako ryba ve vodě, jsou: pojištění, penzijní spoření, stavební spoření, úvěry, hypotéky, investice…
Helena Změlíková
Angličtina Zlín
S Helenou jsme se seznámily na semináři Klubu v listopadu 2017 a od následujícího měsíce je členkou. Nabízí výuku angličtiny dle metodiky Helen Doron pro děti od 3 měsíců do 19 let a dospělé. Posláním Helen Doron Group je mít pozitivní vliv na vzdělávání dětí a mládeže po celém světě.
Renata Pekařová
LEKTORKA ŠITÍ A ONLINE PODNIKATELKA

Renata mezi nás přišla poprvé v prosinci 2017 a od tohoto měsíce je i členkou. Je zakladatelkou Online školy šití, autorkou e-knih a online kurzů s návody na šití. Prodává krásné bavlněné látky a potřeby pro šití v internetovém obchodě. Také pořádá "živé" kurzy šití. Šití ji zkrátka doprovází na každém kroku a ráda se s vámi o ně rozdělí.

Šárka Gazdová
kreativní činnost
Šárka mezi nás přišla poprvé v listopadu 2017 a od ledna 2018 je členkou. Její doménou je kreativní a výtvarná činnost, šití, tvořivé dílny na míru pod názvem „Ruce v akci“. Tvoří celý rok: od kraslic až po vánoční baňky.
Zuzana Neřádová
Centrum Zdravé já
Spoluzakladatelka centra Zdravé Já v Rožnově pod Radhoštěm. Lektorka spirální stabilizace a seminářů pro odbornou veřejnost v oblasti komplexní péče pohybového aparátu. Hostitelka klubových akcí v Rožnově od prosince 2017, od ledna 2018 členka Klubu.
Hana Halaštová
BEZOBALOVÝ OBCHOD A PRODEJNA ZDRAVÍ PROSPĚŠNÝCH VÝROBKŮ
Se spoluzakladatelkou centra Zdravé Já v Rožnově p. R jsme se potkaly v lednu 2018 a o měsíc později se stala členkou. V centru provozuje obchod a zajišťuje workshopy s tématikou zdravého vaření a pečení, což je její velký koníček. Původní profesí je učitelka informatiky a své znalosti předává dál jako lektorka a poradce v oblasti online marketingu.
Lenka Hubová
HOTEL PRO PSY POD JUNÁKOVEM
Lenka provozuje rodinný hotel pro psy v klidném prostředí Valašska. Součástí jejích služeb je denní školka, školka pro psy i indiv. hodiny výcviku či nápravy chování. Poprvé mezi nás přišla v únoru 2018, o měsíc později se stala členkou.
Romana Pravdíková
ÚČETNICTVÍ, FINANČNÍ PORADENSTVÍ
Romana mezi nás přišla poprvé v prosinci 2017, od března 2018 je členkou. Zabývá se vedením účetnictví, daňové evidence, mezd a vším, co s tím souvisí. Dále je již 10 let nezávislou finanční poradkyní - nabízí fin. poradenství a pravidelný servis.
Martina Běťáková

Martina je členkou od září 2018. Několik let nám lektoruje semináře zaměřené na dotace, věnuje se totiž dotačnímu poradenství zaměřeném na podporu při získávání dotací z fondů především pro podnikatele a další subjekty a investičnímu rozvoji.

Eva Chlupáčková
Květiny Chlupáčková

Eva k nám přijela poprvé v listopadu 2017, od září 2018 je členkou. A díky ní jsme rozkvetly! Její moderní květinářství v Brumově-Bylnici je zaměřené na individuální služby pro zákazníka a můžete využít jak služeb v kamenné prodejně, tak rozvoz květin. 

Jindřiška Mlčková
fyzioterapeutka

S Jindřiškou to byla rychlovka - v listopadu 2018 přišla a hned druhý den, už v prosinci, se stala členkou. A my jsme rádi! Tato vyhlášená fyzioterapeutka je zářným příkladem toho, že když máte kvalitní službu, zákazníci si vás najdou. I na Polichně :-)

Alena Vlčková
ComplexTherapy s.r.o.

S Alenou jsme se poprvé setkaly v únoru 2018. Členkou se stala necelý rok poté - v lednu 2019. Zabývá se rehabilitační péčí o děti i dospělé ve všech obdobích jejich života. Její tým se specializuje na neurologické diagnózy, ale pomůže Vám i při běžných bolestech pohybového aparátu, před a pooperačních stavech, poúrazových rehabilitacích.

Michaela Kamenská
Restaurace Vyhlídka Zlín

S Michaelou se známe od prosince 2017, od ledna 2019 je členkou. Její restauraci najdete ve Zlíně na Jižních Svazích. Mimo denní nabídky si můžete v klidném a nekuřáckém prostředí vychutnat domácí kuchyni i speciality. Mají velkou terasu, takže oběd na čerstvém vzduchu ideál :-) Určitě zkuste! 

Petra Ležáková
Germanika

V lednu 2017 přišla poprvé, v březnu 2019 se stala členkou. Petra je předsedkyní spolku Germanika, z. s., který se věnuje výuce německého jazyka online již od r. 2015. Dále také vede vlastní firmu Poradenství Ležákovi, s. r. o., zabývající se správou a klientským servisem rodinných financí. Tomuto oboru se s manželem věnují již od r. 2005.

Marie Janišová
floristka

V říjnu 2018 mezi nás poprvé přišla floristka Majka - o půl roku později se stala členkou. Pořádá floristické kurzy, věnuje se zakázkové květinové výrobě. Na jarmarcích v Mojí Dílně se můžete pravidelně setkávat s nabídkou jejích vyhlášených květinových věnců. Na kurzech vás naučí, jak je vyrobit.  Ale s květinami toho umí mnohem víc. Mrkněte. 

Lucie Bláhová
LOLO a LULU medvídci

Lucie k nám přišla poprvé v říjnu 2019 a hned o měsíc později se stala členkou. Je spoluautorkou projektu LOLO a LULU medvídci, což je interaktivní, hudebně vzdělávací projekt určený dětem ve věku 2 – 10 let. Setkáte se s ní na soukromých a veřejných akcích a také ve školách a školkách. Můžete si ji objednat i vy :-)

Lucie Řepková
Kavárna Biograf Café

S Lucií jsme se seznámily v říjnu 2019 a o měsíc později se stala členkou. S manželem provozují tematickou kavárničku v centru Holešova - jako jediní mají krásný dětský koutek! (Vyzkoušeno ;-) ) Pořádají oslavy, přátelská setkání, rozlučky se svobodou, organizují kulturní akce.. no prostě parádička. Doporučujeme!

Pavla Kotyzová
Poradenská a konzultační činnost

Pavla mezi nás přišla poprvé v listopadu 2017. Od té doby jsme se s ní setkávali jako s lektorkou. Ve svém podnikání se věnuje poradenství, konzultacím, zpracování odborných studií a posudků. Stěžejními tématy jsou firemní i osobní image, obchodní, komunikační a prezentační dovednosti, jednotný vizuální styl. Mnohaleté zkušenosti má také v praktickém výcviku v těchto dovednostech.

Eva Jensen Nastoupilová
Sperti studio, JUVELEN

Eva mezi nás přišla poprvé v lednu 2018 a přesně o dva roky později se stala členkou. Známe ji jako majitelku masážního salonu Sperti v Uherském Hradišti. Stojí ale také za značkou JUVELEN - jantarové šperky. Klikněte na její fotku a zjistěte více jak o masážích, tak o špercích.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít