Změlíková Helena

Angličtina Zlín, Helen Doron Zlín, Španělština Zlín

Angličtina Zlín | Španělština Zlín | Helen Doron Zlín | Klub podnikatelek ze Zlínska
Helena Změlíková

• Kurzy pro děti – angličtina Helen Doron
  • Kurzy pro náctilété – angličtina Helen Doron , španělština dle Callan Espaňol
  • Kurzy pro dospělé – všeobecná angličtina dle Callan Method , španělština dle Callan Espaňol
  • Kurzy pro dospělé – odborná angličtina dle zájmu a obchodní angličtina dle Callan Business
  • Kurzy pro dospělé – individuální dle Callan Method
  • Příměstské tábory – angličtina, španělština
  • Pobytové tábory ve Velké Británii

www.helendoron.cz, www.anglictinazlin.czwww.spanelstinazlin.cz

info@anglictinazlin.czinfo@spanelstinazlin.cz

HelenDoronZlin, AngličtinaZlín, Španělština Zlín

helen doron klub podnikatelek zlin