Dárkový poukaz na klubové akce

Na našich akcích může vaše kamarádka, kolegyně, sestra, manželka, maminka, tchýně… prostě jakákoli žena :-) načerpat užitečné informace, něco nového se naučit, rozvinout svou osobnost, své (nejen podnikatelské) aktivity a poznat velmi zajímavé ženy našeho regionu.

Nevybírejte téma akce, to nechte na ní.

Poukazem jí ovšem nejen pootevřete dveře k informacím a kontaktům, ale také vyjádříte podporu jejím aktivitám.

Pár informací k samotným poukazům:

• vybírat můžete ze dvou hodnot: 400Kč a 600Kč
  • poukaz může být se jménem nebo bez
  • platnost je standardně rok od zakoupení
  • zašleme emailem, tištěný pošleme poštou nebo předáme osobně ve Zlíně
  • je možno jej uplatnit na živé i na online akce.

Jak poukaz uplatnit?

(Info najdete i na rubové straně poukazu, není třeba si níže uvedené info pamatovat, ale ať víte :-) )

• Na webu Klubu v sekci Program si vyberete akci
  • vyplníte přihlašovací formulář