Jaké výhody mají členky?

Tak třeba:

Zvýhodněný vstup na akce Klubu (- 25%).

Možnost přednostního přihlášení na akce Klubu.

Zvýhodněná cena konzultací (- 25%).

Možnost využít klubové prostory pro svou potřebu (pokud vytížení prostor dovolí).

Uzavřená skupina na Facebooku ke sdílení nabídek, poptávek, názorů, tipů a rad aj.

Pravidelné focení profesionální fotografkou.

Uzavřené akce určené jen pro členky Klubu.

A spousta dalších individuálních přínosů, které plynou z toho, že patříte do skupiny profesionálů.

Jsou nějaké podmínky členství?

Ano.

Musíte mít IČO a podnikatelské aktivity vyvíjet ve Zlínském kraji. Sídlo nerozhoduje.

Základní podmínkou je pak soulad s posláním a cíli Klubu. Musíte chtít podnikat čistě, eticky, morálně. Musíte chtít spolupracovat a pomáhat si navzájem.

Smyslem je vytvoření komunity vzájemně se podporujících osob, které si mohou konkurovat, ale ne si škodit.

K propagaci členek slouží medailonek na webu Klubu v sekci Členky.

K propagaci členství se předpokládá vzájemné sdílení aktivit na sociálních sítích.

Akce Klubu jsou jen pro členky? Jen pro ženy? Jen pro podnikatele?

Ne :-)

Na většinu akcí můžete přijít, i když jste muž nebo (třeba jen zatím) nepodnikáte. Počítejte však s tím, že bude převaha žen.

• semináře – otevřené: jsou pro všechny, kdo mají o téma zájem
  • semináře – uzavřené: jsou pro členky Klubu
  • setkání členek: pouze pro členky Klubu

Jak se přihlásit na akci Klubu? A na co se připravit?

Nic složitého!

Na webu Klubu vyplníte rezervační formulář.  Obdržíte zálohovou fakturu, zaplatíte převodem, obdržíte doklad. Tím máte místo na akci rezervováno. Na akci počítejte s uvolněnou a neformální atmosférou. Nekoušeme :-)

Jsem přihlášen/á a nemohu přijít. Co teď?

Máme pravidla.

My zrušíme akci = vrátíme vám všechny peníze.

Vy zrušíte účast:

• více než 7 dní před akcí: částka je vrácena v plné výši
  • méně než 7 dní před akcí: vzniká storno administrativní poplatek (20% z účastnického poplatku) a zbytek (80%) uhrazené částky se vrací (v případě, že za sebe pošlete náhradníka, storno poplatek se neúčtuje)
  • méně než 3 dny před konáním akce nebo se vůbec nedostavíte: vzniká storno ve výši 100 % (nevracíme nic) – platí tehdy, když se např. z páteční akce odhlásíte ve čtvrtek, ve středu nebo v úterý.

Jak se mohu stát členkou?

Je to jednoduché.

Přijďte alespoň na 3 akce Klubu (ideálně v jednom roce). Seznamte se s námi a s tím, jak fungujeme. Pokud akce nejsou (např. z důvodu pandemie), stačí se domluvit na osobním setkání se Zdenkou Barošovou, předsedkyní Klubu.

Pokud si vzájemně padneme do oka, vyplníte přihlášku, dodáte medailonek na web, zaplatíte členský roční příspěvek 699Kč.

A pak už si jen užívejte výhod členství.

A pokud hledáte přihlášku – na webu ji nenajdete :-)

Jde nám o kvalitu, ne o kvantitu. Nejprve přijďte na naše akce (nebo se s námi setkejte osobně) a pokud si budeme pasovat, vašemu členství nebude nic bránit. Ale bez osobního kontaktu to nepůjde. Možná zjistíte, že vlastně nejsme takové, jaké jste čekala a že jiná platforma sdružující podnikatele či podnikatelky by vám seděla lépe. A tohle je lepší vědět předem.

Zajímá vás něco dalšího? Nenašli jste odpověď na to, co vás zajímá? Napište či zavolejte.