Zpracování osobních údajů

1. Zpracovatel osobních údajů: IdeaZone, z.s. (dále jen „spolek“), se sídlem Lesní čtvrť III 6970, 760 01 Zlín, IČ 04365445, zapsaný od 19.9. 2015 ve spolkovém rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně v oddílu L, vložce 20789, zastoupený Mgr. et Mgr. Zdenkou Barošovou, předsedkyní spolku.
  2. Data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití. Používáme je k realizaci celé transakce (vaše rezervace místa – platba – vystavení dokladu – prezenční listina – statistické účely) , včetně nezbytných účetních operací, vystavení daňových dokladů, identifikaci Vašich bezhotovostních plateb a pro komunikaci s Vámi, tedy veškeré zákaznické administrativy a rovněž k marketingovým účelům. Tato data jsou ukládána v databázi s přísným zabezpečením proti zneužití a nejsou poskytována třetím stranám.
  3. Na požádání Vám podle možnosti obratem a písemně oznámíme, zda a jaké osobní údaje máme o Vás zaznamenané. Pokud by navzdory našim snahám o správnost údajů a aktuálnost byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme. Pokud máte otázky týkající se zpracování Vašich osobních údajů, můžete je směřovat na zdenka@klubpodnikatelekzlin.cz. Jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i v případě podnětů nebo stížností.