Zpracování osobních údajů

  1. Data, která nám poskytujete při vyplnění rezervačního formuláře k účasti na dané akci, jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití. Používáme je k realizaci celého obchodu, včetně nezbytných účetních operací, vystavení daňových dokladů, identifikaci Vašich bezhotovostních plateb a pro komunikaci s Vámi, tedy veškeré zákaznické administrativy a rovněž k marketingovým účelům. Tato data jsou ukládána v databázi s přísným zabezpečením proti zneužití.
  2. Realizátor je správce osobních údajů, zpracovatelem je FAPI Business s.r.o., se sídlem Žižkova tř. 1914/1a, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice, IČO: 07671563, jakožto provozovatel služby FAPI, která je využívána pro administraci objednávkového procesu. 
  3. Na požádání Vám podle možností obratem a písemně oznámíme, zda a jaké osobní údaje máme o Vás zaznamenané. Pokud by navzdory našim snahám o správnost údajů a aktuálnost byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme. Pokud máte otázky týkající se zpracování Vašich osobních údajů, můžete je směřovat na zdenka@klubpodnikatelekzlin.cz. Jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i v případě podnětů nebo stížností.