Máma má nápad – kurz pro maminky, které chtějí začít podnikat

Chcete rozjet podnikání při mateřské či rodičovské dovolené? Podpoříme vás.

Připravili jsme speciální kurz pro maminky, které mají nápad a přemýšlí o podnikání. Nebo jsou na začátku podnikání a chtějí si ujasnit vše, co s podnikáním souvisí.

Známe to: dítě usne a vy se věnujete tomu, co vás baví a na co potřebujete aspoň trochu klidu. Občas je to na úkor úklidu, občas na úkor vaření :)

Ať už je to šití, výroba všeho možného, plánování nějakých služeb či snění o tom, že by bylo fajn něčím si přivydělat, mít možnost sladit vydělávání a rodinný život, mít trochu svobody a nemít nad sebou zaměstnavatelův bič… tohle přesně jsou ty fáze, kdy byste možná ocenila pohled třetí strany a trochu rad do začátku.

A taky už možná máte nápad, možná už i máte živnostenský list, dáváte do kupy webovky, už máte první zákazníky… ale jste nejistá, hledáte podporu, chcete se ujistit v tom, že máte vše promyšleno a správně nastaveno. I pro vás je tento kurz vhodný,

Jak kurz probíhá?

• 4 skupinové konzultace v délce 90 min
  • osobně: maximálně 4 maminky – dítě můžete vzít s sebou (k dispozici máme hračky, papíry, pastelky…)
  • online verze: maximálně 8 maminek
  • na setkáních budeme vždy řešit konkrétní témata
  • setkání budou probíhat 1x za 14 dní
  • můžete si vybrat, zda vám vyhovuje dopoledne osobně ve Zlíně, nebo večer online

O čem kurz je a co účastí získáte:

• ujasníte si podnikatelský nápad
    • zformulujete si podnikatelský záměr
    • zpracujete si marketingový mix (produkt, cena, distribuce, propagace)
    • spočítáte si vše potřebné
    • ověříte si, zda je podnikatelský nápad životaschopný
    • a taky se seznámíte s dalšími účastnicemi/maminkami/podnikatelkami, které se mohou stát vašimi zákaznicemi, kamarádkami, obchodními partnerkami ;-)

Kdo se vám bude věnovat?

Mgr. et Mgr. Zdenka Barošová, máma a podnikatelka, zakladatelka Klubu podnikatelek ze Zlínska.

Podnikatelkám, jejich příběhům, plánům a strategiím se věnuje téměř 10 let. Od r. 2012 lektorovala ve společnosti Počítačová služba s.r.o. rekvalifikační kurzy Základy podnikání, v rámci kterých přednášela témata Obchodní komunikace, Obchodní etiketa, Time management, Základy marketingu, Marketing na sociálních sítích, Nové trendy v marketingu, Jak zpracovat podnikatelský záměr.

Před nástupem na mateřskou a posléze rodičovskou dovolenou pomohla se zpracováním desítek podnikatelských záměrů a proškolila stovky lidí ve Zlínském a Olomouckém kraji. Po skončení rodičovské dovolené už se do práce nevrátila a zatím pokračuje v činnostech, kterým se věnovala i během péče o dítě: vlastnímu podnikání, ve kterém působí jako konzultant společenské odpovědnosti a rozvoji Klubu podnikatelek, kde organizuje vzdělávací akce, poskytuje individuální konzultace a vytváří prostor pro setkávání podnikatelek regionu.