Kuchovská Markéta – mylessons

Tvořím lekce angličtiny na míru těm, kteří se chtějí skutečně posunout, naučit se nebát se jazyk aktivně používat, přijmout ho do svého každodenního života a za svůj pokrok nést vlastní odpovědnost.

Své klienty vedu k naplnění jejich konkrétního jazykového cíle, podporuji a prohlubuji jejich vnitřní motivaci, postupně pracuji na odhalení příčiny a odstranění strachu z chyb v komunikaci.

Při plánování lekce vycházím pouze z individuálních potřeb studenta, s přihlédnutím k jeho životnímu stylu a zájmům. Setkáváme se bez učebnic, využívám své vlastní a autentické materiály komunikační i zážitkovou výukovou metodou. Mojí velkou vášní a silnou stránkou je předání aktivního zafixování anglických časů v kontextu a jejich trvalé pochopení a správné používání v komunikaci.

Kromě online i prezenčních individuálních lekcí, které jsou mým srdcovým produktem, najdete v mojí nabídce také asynchronní e-lekce pro samouky, jazykový koučink pro motivované pokročilejší studenty a lekce firemní skupinové výuky v maximálním počtu 4 studentů.