Stojarová Věra

Inspirace Zlín15536736_10207469023435260_138967695_o

Věra Stojarová je předsedkyní spolku Inspirace Zlín, který se zaměřuje na exkurze městem , které jsou nejen o architektuře, ale také o historii města a jeho zajímavostech. Průvodci jsou odborníci na slovo vzatí, kteří se historii Zlína věnují ve svých profesích. Zlínem provádí místní, turisty i děti ze základních škol a středních škol. Inspirace Zlín oficiálně vznikla v roce 2015, ale již deset let se s radostí a se zájmem členové věnují činnostem z oblasti historie i současnosti našeho krásného města Zlín. Cílem spolku je přinášet nové a netradiční služby a šíření informací v oblasti kultury, umění, historie, cestovním ruchu a volnočasových aktivitách ve městě Zlín směrem k občanům nebo k návštěvníkům.

Věra Stojarová je také produkční a markeťačkou na volné noze. Marketingové služby pro různé společnosti nabízí externě. Stejně tak i produkci nejrůznějších kulturních akcí. Současně realizuje akce pro rodiny s dětmi v rámci projektu Živý Zlín (Velikonoce v parku, Putování za tajemným zlínským hradem, Žijeme Středověkem, Dýňobraní) a mnoho dalších akcí pro firemní klientelu, obce, města atd.

Dále organizuje větší akce věnující se podpoře technického vzdělávání a logického myšlení u dětí – Festival stavebnic, Festival IQ Play, Festival her a hlavolamů, Puzzle festival a další putovní vzdělávací akce.

Velkou kapitolou v činnosti jsou výukové programy, které realizuje v rámci Zlínského kraje – Malý kutil, Malý stavitel, Logické hrátky a další výukové programy.

www.inspiracezlin.eu

 info@inspiracezlin.eu

 Inspirace Zlín

kancelář: Santražiny 753, Zlín

tel: 603 94 88 92