Mertová Hana

Masáže u lesa

Masáže u lesa | Aromaterapie Zlín | Klub podnikatelek ze Zlínska
Hana Mertová

Mou radostí je aromaterapie, která pomocí éterických olejů pečuje o tělo i duši člověka. Éterické oleje (vonné látky získané z rostlin) dokážou zlepšit náladu, zklidnit emoce, osvěžit mysl, zmírnit stres, zahnat bolesti hlavy,… Dokážou působit na celou škálu tělesných i psychických neduhů. Vůně v kombinaci s tělesným dotekem (masáží) vede k celkovému uvolnění těla i mysli a také má pěstící vliv na pokožku.

Přeneste se prostřednictvím masáže do světa vůní, relaxace a odpočinku od všedních starostí a nechte ulevit svým svalům. Nechte se hýčkat masáží i léčivou vůní.

V mé nabídce najdete tyto druhy masáží:

Aromaterapeutická masáž

Masáž lávovými kameny

Havajská masáž

Champi – indická masáž hlavy

U všech masáží využívám aromaterapii. Mám pro Vás k dispozici zhruba 70 druhů éterických olejů. Společně vybereme směs těch nejvhodnějších esencí pro Vás. Pro každého míchám směs individuálně, přímo na míru.

Kromě masáží si můžete ke mně přijít vyrobit svůj jedinečný osobní parfém, originální vůni, kterou na světě budete vlastnit jen a jen vy.

www.masazeulesa.cz

776 297 677