Svobodová Jana

Jsem výtvarník a lektor výtvarných technik. Pracuji s dospělými i dětmi, pořádám výtvarné kurzy, výtvarné dílny, certifikované kurzy a teambuildingové akce.

Mám za sebou mnoho nadšenců, ve kterých jsem pozitivní zájem o techniku podpořila.

Snažím se vytvářet přátelskou atmosféru na lekcích, vést každého k samostatnému výtvarnému projevu a překonání bariéry „já to neumím“.

Okruh technik stále rozšiřuji a právě účastníci kurzu jsou mi velkou inspirací.

Každá nová barva či hmota je pro mě výzvou a to mě baví. Touha tvořit a zkrotit nejrůznější materiál mi zůstala napořád.

Dále se věnuji vlastní tvorbě šperků, ilustrací, propagačních předmětů s výtvarným charakterem, publikuji své nápady. V každé formě dbám o čistý projev.

Mé zkušenosti jsou dlouhodobé, pracovala jsem jako odborný poradce v pořadu Chalupa je hra, spolupracovala jsem s časopisy Praktická žena, Decor, Domov..aj.Podílela jsem se na kreativní knížce pro děti, ilustrovala jsem knihu básní.

Jsem členem výtvarného spolku spolku Rozuměni.

icon-webapp  www.atelierradost.cz

krąg-facebook_318-10967  Atelier Radost