Barošová Zdenka

CSR Zlín – poradenství v oblasti společenské odpovědnosti

Svou podnikatelskou činností chci přispět k tomu, aby firmy, které se chovají slušně ke svým zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům a k celému svému okolí, byly vidět více, než ty, které klamou spotřebitele, nestarají se o své zaměstnance, nepodnikají eticky a je jim jedno, že devastují životní prostředí.

Nabízím konzultační a další služby v oblasti společenské odpovědnosti – zaměřuji se nejen na firmy, ale i další instituce (státní správa, neziskový sektor).

www.csr-zlin.cz

barosova@csr-zlin.cz

CSR Zlín

Klub podnikatelek ze Zlínska

Koordinuji činnost Klubu podnikatelek – což je projekt neziskové organizace IdeaZone, z.s. Vymýšlím témata setkání a workshopů, komunikuji s lektory, propojuji podnikatelky. Snažím se vytvořit prostor, v rámci kterého najdou ženy, které chtějí podnikat, pomoc a podporu. Zároveň chci podporovat ty, které již podnikají – zprostředkováním kontaktů, vzděláváním, seberozvojem a sdílením s dalšími podnikatelkami.

Oblasti, ve kterých mohu pomoci:

• konzultace podnikatelského nápadu
  • pomoc s vytvořením podnikatelského záměru
  • poradenství v oblasti marketingu
  • tvorba firemních profilů na sociálních sítích, poradenství
  • tvorba webových stránek
  • správa webových stránek
  • zprostředkování kontaktů s odborníky
  • podpora prostřednictvím sdílení na pravidelných setkáních Klubu
  • dotační poradenství v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání
  • atp.

Lektorská a poradenská činnost

V rámci spolupráce se vzdělávacími středisky a úřadem práce jsem lektorovala ve Zlínském kraji rekvalifikační kurzy Základy podnikání. Na základě těchto zkušeností mými stěžejními tématy jsou:

• obchodní dovednosti
  • obchodní komunikace
  • obchodní etiketa
  • time management
  • úvod do marketingu
  • online marketing
  • zpracování podnikatelského záměru.

Zároveň jsem působila jako kariérní poradce pro uchazeče o zaměstnání (jak a kde hledat práci, jak se připravit na pohovor, jak si vytvořit osobní portfolio, práva a povinnosti vyplývající ze zákoníku práce apod.), mohu tedy pomoci i v této oblasti.