Hanáková Hana

Jsem regionální ředitelka OVB a mé heslo zní:

„Se mnou se ve světě financí neztratíte!“

finanční poradkyně | Klub podnikatelek ze Zlínska
Hana Hanáková

Finančnímu poradenství se věnuji od 1997. Zpracovávám komplexní finanční poradenství se zaměřením na dlouhodobý servis pro klienty. Pro svoji praxi mám u ČNB registrované všechny 4 licence – pojišťovnictví, penze, investice a úvěry.

S klienti se potkávám pravidelně a dlouhodobě.

Nedílnou součástí mého podnikání je i vzdělávání finanční gramotnosti jak dětí ve školách, tak dospělých.

Pravidelně školím a vzdělávám i nové finanční poradce. A to jak osobně na kurzech finančního poradenství, tak online formou.

Zpracuji pro Vás nabídku na hypotéku, úvěry, konsolidaci, pojištění všeho druhu, investice do fondů, spoření na důchod, zhodnocení finančních prostředků apod. Budu Vaším pomocníkem ve světě financí.

Podnikám společně s manželem Zdeňkem. Kancelář máme od roku 2006 v Luhačovicích.

Svým působením nejsem omezena regionálně. Podnikám v rámci celé ČR.

Ráda se seznámím i s Vámi!

tel 731 414 440

Hana.Hanakova@OVBmail.cz