Darnadyová Dobromila

DOBROMILA DARNADYOVÁ, DiS

Dipl. farmaceutický asistent

EpitaDD | Poradenství a prodej pro ženy po ablaci prsu | Klub podnikatelek ze ZlínskaJmenuji se Dobromila Darnadyová a již 13 let se věnuji ženám po operaci prsu. Ve Zlíně na ulici Zarámí mám své prodejní a poradenské centrum. Toto centrum je primárně zaměřeno pro ženy po částečné operaci prsu, nebo ženy po celkové ablaci prsu, které si mohou v příjemném prostředí, ale hlavně v naprostém soukromí, vyzkoušet široký výběr prsních epitéz, protetického prádla nebo plavek. Pro onkologické pacientky je zde také široký výběr paruk a různých pokrývek hlavy. Nepřicházejí za mnou jen ženy s rakovinou prsu, ale mnohdy jsou to i ženy, které mají vrozenou disproporci prsou.

Onemocnění rakovinou prsu a následná léčba s sebou přináší pro všechny ženy hluboký zásah do jejich života. Zůstává jizva na těle, ale hlavně hluboká jizva na duši. Mou snahou je pomoci těmto ženám v jejich nelehké životní situaci, aby se cítily opět komfortně a měly co nejsnazší návrat do normálního života.

Před 6 lety jsem byla oslovena onkologickými centry nemocnic Jihlava, Jindřichův Hradec, Prostějov, Vsetín, kam pravidelně několikrát ročně jezdím a setkávám se s jejich klientkami.

Avšak existuje spousta žen, které bydlí daleko, nebo díky probíhající chemoterapii nemají dost sil na návštěvu u mě v centru, tak za nimi jezdím domů v rámci celé České republiky nebo Slovenska.

Pro ty zkušenější ženy, které již vědí, co potřebují je k dispozici můj e-shop www.epita-dd.cz, kde kromě široké nabídky protetických podprsenek, prsních epitéz, plavek, šátků a turbánků, naleznou ženy i spoustu zajímavých článků, např. Na co má žena po operaci prsu nárok, Jak si požádat o lázně, Jaké jsou typy prsních epitéz? Zkrátka vše, co by mohlo ženě po operaci prsu pomoci.

 

www.epita-dd.cz

Dobromila Darnadyová

dobruska@epita-dd.cz

 Epita-DD Dobromila Darnadyová